Курение и стоматология

Куріння та стоматологічні хвороби

Заядлі курці, що нерідко зловживають шкідливими звичками, так само ж частенько стикаються з проблемами здоров’я. Куріння, завжди вважалось серйозною небезпекою, в тому числі зубам і яснам теж чимало дістається.

Крім, усім відомого нікотину, дим від сигарет містить понад 4000 різних сполук, що впливають не лише на самого курця, але і на оточуючих людей. Не зважаючи на вік, чи стать, особи, що палять абсолютно однаково можуть страждати на ряд таких проблем:

Сигарети, сигари, трубки, чи жувальний тютюн абсолютно однаково впливають на здоров’я організму та ротової порожнини. Нажаль, поки не існує ніякого безпечного замінника тютюновим виробам, курці обов’язково зіткнуться з стоматологічними захворюваннями.

Сигаретний наліт на зубах є першим сигналом, що свідчить про необхідність відвідання спеціаліста стоматолога. В медичному центрі «МедЛі» пропонують кілька варіантів вирішення такої проблеми.

Професійна чистка та видалення зубного каменю

Ця процедура проводиться спеціалістами стоматології «МедЛі» швидко та надзвичайно ефективно.

Після ретельної консультації та діагностики лікаря, на якій він визначає наявність карієсу, каменів, нальоту, патологій ясен, проводиться видалення твердих відкладень. Ультразвуковий скалер, що використовується в роботі, руйнує камінь залишаючи зуб абсолютно неушкодженим. Бляшки та жорсткості, усуваються повітряно – абразивною системою. Результат такої методики  - це гладенькі, природно білі зуби.  Для тривалішого ефекту, також використовується фторовмістимий гель, що робить емаль ще міцнішою та твердішою.

Відбілювання зубів

Якщо професійна чистка ліквідувала усі сліди від куріння, проте колір зубів все таки не білосніжний, стоматологи рекомендують провести процедуру відбілювання. В медичному центрі «МедЛі» її проводять з використанням спеціального, якісного відбілюючого гелю, що підбирається індивідуально до кожного випадку.

Не кожному вдається, раз і назавжди відмовитись від звички палити, проте варто заздалегідь попіклуватись про стан свого здоров’я та зубів.

Кваліфіковані спеціалісти медичного центру «МедЛі», готові допомогти у вирішенні стоматологічний проблем пов’язаних з курінням.