ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Біорепарант Мезовартон

З віком відбуваються глобальні зміни у всьому організмі людини, особливо зовні це видно на шкірних покривах. Проблема вікових змін шкіри одна з основних тем, при цьому в розробку відновлювальних методик у всьому світі вкладаються мільярди доларів. У цю сторону спрямовані погляди провідних світових вчених у галузі геронтології та косметології, які весь час удосконалюють і підвищують ефективність своїх винаходів, а «прекрасна половина» продовжує використовувати вже знайомі і нові методики з різними коктейлями в мезотерапії, біоревіталізації, Біоармірованіе і біопрепараціі.

В нашій косметології зараз використовується біорепарант нового покоління – Meso-Wharton P199, міцно зайняв топову нішу в своїй області. Meso-Wharton P199 був створений спільно американської дослідницької корпорацією ABG Lab спільно з російським фахівцем в області фетальної хірургії – доктором Борисом Петриківським.

Протягом короткого часу препарат набув популярності серед багатьох відомих косметологічних клінік, як одне з кращих анти-age коштів у своїй групі, серед пацієнтів старшої вікової групи.

У складі препарату знаходиться добре знайома багатьом гіалуронова кислота, а також, найголовніше – синтетичний аналог пептиду людського ембріона, який стимулює і забезпечує вкрай високу ступінь активності освіти стовбурових клітин.

Пептид активує процес регенерації та оновлення клітин шкіри, допомагає процесу вироблення гіалуронової кислоти, сприяє виробленню колагену і еластину, також препарат на основі пептиду забезпечує тканини відсутніми вітамінами і мікроелементами.

Так як препарат займає верхню нішу по ефективності і якості впливу, то і ціна у препарату Meso-Wharton P199 досить висока. Випускається препарат у стерильних герметичних скляних шприцах з об’ємом в 1,5 мл. За допомогою тонкої голки препарат ін’єкційно вводиться під шкіру.

До складу препарату також входять багато інших активних вещест, що робить склад Meso-Wharton P199 фантастично ефективним за якістю, часу і рівню впливу на шкіру.

Серед активних вещест в складі препарату:

– Фактори зростання EGF, IGF, bFGF – спрямовані в основному на регенерацію і оновлення клітин шкіри, підвищення їх метаболізму, щільності і структури;

– тіоредоксіна – відомий антиоксидант, що захищає шкіру від дії вільних радикалів і нормалізує вироблення меланіну;

– Гіалуронова кислота – високомолекулярний вид, забезпечує клітини вологою і сприяє її збереженню всередині них;

– CG – прибирає запальні процеси в дермі, допомагає кровоносній системі у відновленні капілярів, допомагає виробленню колагену і еластину.

Також містяться ряд амінокислот для тонізації і захисту шкіри, багато вітамінів від А до Е, К і коензими, що допомагають будувати і регенерувати пошкоджені тканини і, нарешті, нуклеїнові кислоти, які беруть участь у формуванні з’єднань РНК і ДНК.

Показаннями до застосування комплексу Meso-Wharton P199 є профілактика старіння шкіри і організму в цілому, підготовка до пластичних хірургічних втручань і для реабілітації після операцій і інтенсивних медичних впливів, при гіперпігментації, зневодненні шкіри, її в’ялості.

Протипоказання практично як у всіх косметологічних процедурах – запальні процеси в стадії загострення, алергічні реакції на компоненти, наявність імплантатів в області введення препарату, вагітність і годування дитини, СНІД і ін. Аутоімунні захворювання. Крім цього – препарат розрахований на старшу вікову групу, тому людям молодше 35 препарат намагаються не використовувати.

Ефективність препарату вкрай висока і досить всього 2-х процедур, щоб чітко бачити результат. Шкіра набуває пружність і еластичність, проходить ефект підтяжки, зменшуються і зникають зморшки, рельєф шкіри стає чітким, шкіра значно освітлюється.

У медичному центрі МедЛі косметологи мають тільки позитивний досвід в застосуванні даного препарату. Чекаємо Вас!