ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Лікувальний догляд за шкірою DMK cosmetics

Лінія по догляду за шкірою Danne Montague King – це незамінний атрибут в руках кваліфікованого фахівця, який дозволяє виконувати найрізноманітніші завдання. Розробником даної продукції виступив доктор хімічних наук на ім’я Данні Монтегю-Кінг. Це програма лікування, догляду та оздоровлення шкіри із застосуванням ферментних систем, рослинних масел, амінокислот, які можуть виконувати специфічне вплив на біохімічні процеси шкіри. Система Danne під назвою «Очищення – відновлення – Захист» є повно об’ємної 3-хступенчатой ​​програмою, яка допоможе вилікувати шкіру професійно.

Danne Montague King – лінія косметики, основою якої виступає ферментотерапія. Danne Montague King для отримання природних результатів імітує природу. Ферменти відіграють роль природних каталізаторів і знаходяться в структурі ензімних трансдерамальних масок марки Danne. Ці ферменти знищують відмерлі клітини, очищають шкірну поверхню від екзогенних і ендогенних забруднень, очищають пори, стимулюють м’язову роботу, відкривають надходження кисню до всіх шкірним клітинам, підвищують вироблення колагену і еластину.

Забезпечуючи шкірні клітини потрібними мінералами, вітамінами, амінокислотами і протеїнами, клітини шкіри разом з тим прискорюють в міжклітинному просторі і клітинах шкіри хімічні процеси. Кожна маска робить специфічний вплив на шкіру, що позначається потужної м’язової стимуляцією. Цей ефект можна порівняти за своєю ефективністю з електростимуляцією. Маски підвищують периферичний кровообіг, що позначається на помітному ліфтинговий ефект після початку перших косметичних процедур. Програма Данні є альтернативою міостімуляциі, мезотерапії, а також пластичного масажу.

Косметологічні препарати Danne Montague King для проблемного типу шкіри застосовуються в комплексі лікувальної програми акне, де їх доповненням служить апаратна і ручна чистка обличчя. У медичному центрі «МедЛі» косметика Danne використовується в комплексних програмах антивікової (anti-age) терапії, лікування акне, пігментації і постакне, корекції симптомів фотостаріння і дає можливість отримати необхідний результат в порівняно стислі терміни.

Метод природної фармакології Danne створений спеціально для вирішення проблем зі шкірою будь-якої складності, що дозволяє отримати бажані результати і на тривалий час їх зберегти.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта в «МедЛі» задовольнить навіть найвибагливіший смак, тому що косметика Danne унікальна і не схожа на інші лінії косметики, процедури і препарати.