ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Естетична реставрація зубів

Естетична реставрація – це відновлення природного вигляду зубів у разі його втрати. Вона проводиться в разі, якщо їх емаль потемніла – зуби придбали жовтуватий або коричневий відтінок. Цей комплекс процедур затребуваний і при наявності в зубах відколів, тріщин, або при деформації зубів.

Естетична реставрація краще установки коронок, оскільки не має на увазі обточування поверхні зуба. Більш того, вона дешевше і вимагає меншої кількості візитів до стоматолога.

Є два методи естетичної реставрації зубів – прямий і непрямий.

Прямий метод дозволяє відтворити форму і природний колір зуба, виправити також форму зубного ряду і положення зуба в ряду, ліквідувати проміжки між зубами. Пряма реставрація має на увазі роботу з зубом пацієнта безпосередньо в роті. Зубна тканина відновлюється пошаровим нанесенням спеціальних матеріалів – фотополімера або склополімерів. До прямого методу відноситься і відбілювання зубів, які після проведення стандартної процедури очищення покривають спеціальним складом, який має властивість швидко тверднути під потужним пучком світла.

Непрямий метод відрізняється від прямого тим, що штучну частину зуба створюють не на самому зубі, а окремо від нього – в лабораторії. Спочатку стоматолог знімає зліпок з зуба, а потім з цього зліпком зубний технік виготовляє в лабораторії штучну частину. Після цього робочий процес знову переміщається в зубного кабінету, де, отримавши штучну частину з лабораторії, стоматолог встановлює її на зуб.

До естетичної стоматології відносяться і такі види робіт, як мікропротезування – застосування вкладок, накладок або вінірів як заміни коронок. Ці мініатюрні пристрої не тільки значно покращують зовнішній вигляд пацієнта, а й дозволяють зберегти його зуби, оскільки, на відміну від коронок, не вимагають обточування.

Естетична реставрація зубів, незалежно від застосовуваного методу, здатна повернути їм початкову форму і колір. Сучасні технології дозволяють іноді відновити зуб навіть в тому випадку, якщо зберігся тільки корінь.

Не завжди естетична реставрація зубів зводиться до відновлення їхнього колишнього вигляду. Іноді стоматолога доводиться також виправляти помилки природи – наприклад, зазори між зубами. Зуб, який виступає вперед або знаходиться трохи позаду, можна повернути на природне місце в ряду. Реставрація допомагає і при зносі зубів, нарощуючи стершиеся згодом зуб до його колишньої довжини. Методами естетичної реставрації можна також змінити колір пломб, якщо він перестав співпадати з кольором зубів, в які вони були встановлені.