ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

HydraFacial

Вартість 1-й процедури – 1100 грн.

Будучи інтегрованою системою, ХайдраФешл об’єднала в собі три складові. Бескрісталліческая ексфоліація, мультифункціональні сироватки і регульований вакуум працюють в синергизме, одночасно, як злагоджений оркестр.

Спеціальні одноразові запатентовані насадки – то, що в корені відрізняє технологію від усіх інших відомих методів ексфоліаціі. Високий рівень антисептики і асортимент насадок дозволяють індивідуально підходити до кожного окремого клієнта.

Усунення верхнього рогового шару стимулює поділ клітин базального шару і відповідно оновлення епідермісу. Дрібні поверхневі зморшки помітно згладжуються, пори звужуються, разом з цим відбувається і усунення наявних поверхневих дефектів (пігментації, гіперкератоз, лущення).

 

Насадки мають спиралевидную ребристу поверхню, що забезпечує більш рівномірний розподіл сироватки і забезпечує так званий “ефект потрійного леза” в момент спрямованого руху. Рухи насадкою здійснюються швидко і поверхнево.

Різна ступінь абразивності насадок дозволяє вирішувати найрізноманітніші естетичні проблеми і виконувати процедури не тільки по обличчю, а й по тілу.

Класична насадка, виробляє якісну і делікатну ексфолиацию верхнього рогового шару.Абразивна зелена насадка, використовується при проблемній шкірі, гіперкератозі, дисхромії, жирної пористої шкіри.
Маленька насадка, використовується для глибокого очищення проблемної зони, екстракції комедонов.Комбінована насадка з елементом мікродермабразії (220 мкрн), може використовується при постакне, а також для тіла.
Прозора насадка, використовується для нанесення ампульних сироваток, кислотних пілінгів і Antiox6.Комбінована насадка з елементом мікродермабразії (320 мкрн), може використовується при постакне, Дискератоз, стріях.
Абразивна бурштинова насадка, використовується при проблемній шкірі, гіперкератозі, дисхромії, товстої жирної пористої шкіри.Насадка для тіла, зручна для роботи з великими ділянками (спина).
Базова процедура ХайдраФешл виконується в три етапи:

Перший етап – оновлення шкіри. Спиралевидная поверхню насадки вирівнює рельєф шкіри, усуває пігментації, оновлює епідерміс (омолоджування). Одночасно, яка надходить в насадку сироватка інтенсивно зволожує шкіру. Разом з цим, вакуум підвищує тонус, забезпечуючи ліфтинг, покращує мікроциркуляцію і лімфодренаж.

Другий етап – глибоке очищення. З використанням нової насадки і сироватки проводиться екстракція комедонов. Надходить в очищені пори сироватка має протизапальну, антибактеріальну і себорегулирующее дію.

Третій етап – антиоксидантний терапія. Чисту, підготовлену шкіру, знову змінивши насадку і сироватку, збагачуємо розкішним вітамінно-антиоксидантною комплексом, факторами росту, пептидами.

Результат – чиста, гладка, підтягнута, зволожена і сяюча шкіра!

ХайдраФешл може виконуватися не тільки разово, як відмінна уходовая процедура, але і курсом, за показаннями, в рішенні серйозних естетичних проблем.

 • Показання:
  вікової синдром
 • спа-чистка особи
 • акне
 • постакне
 • гиперпигментации
 • гіперкератоз
 • широкі пори
 • набряклість / пастозність особи
 • забруднена область спини
 • врослі волосся
 • Стрий
 • Догляду експрес-процедури
 • підготовка та реабілітація після радикальних процедур (лазери, IPL, мезотерапія)

Стандартна схема включає 5-10 сеансів. Зазвичай не частіше 1-2 процедур на тиждень.

Це залежить від того, з якою метою ви звертаєтеся до фахівця і що для вас в пріоритеті. Це можуть бути як разові Догляду експрес-процедури, коли необхідно добре виглядати з будь-якого приводу, так і курси процедур.

Після однієї уходовой процедури шкіра виглядає чудово протягом тижня. Пролонгований результат вимагає курсу з підтримуючими процедурами раз на місяць.

З протипоказань можна назвати:

 – сонячні опіки;

– герпес у стадії загострення;

– прийом лікарських препаратів розріджують кров і третіноіна;

– запальна форма акне 3-4 ступеня тяжкості;

– дерматологічні захворювання (в зоні впливу).

ХайдраФешл може виконуватися як віковим, так і молодим клієнтам.
У всіх випадках підхід строго індивідуальний.
СИРОВАТКИ HydraFacial
Технологія HydraFacial, як сучасна і унікальна технологія неінвазивного омолодження в апаратної косметології, має на увазі використання сучасних та ефективних витратних матеріалів, які поставляються разом з серією з 3-х косметологічних апаратів TOWER, ALLEGRO і NECTRE. Одноразові запатентовані насадки HydroPeel, сироватки Activ-4, Beta-HD і Antiox-6
 

з активними інгредієнтами зволоження і омолодження шкіри є основою для проведення базової процедури вакуумного гідропілінг.

Додатково всі три косметологічних апарату можуть працювати з

 • Ампульні кислотними пилингами GlySal (4 рівня агресивності впливу):
 
 • унікальною ампульної сироваткою TNS від Skin Medica для омолодження вікової шкіри:
 • унікальною ампульної сироваткою Derma Builder з ефектом ботокса: