ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Імплантологія

Коли мова йде про здоров’я, особливу увагу слід звернути на безпеку, якість і надійність застосовуваних матеріалів та інструментів.

У стоматологічній клініці МедЛі працюють фахівці найвищого класу, тому стоматологічні імплантати, з якими вони працюють, відповідають високим стандартам якості, вони, в першу чергу, довговічні, надійні і безпечні для пацієнтів.

У клініці при імплантації використовується продукція відомої швейцарської компанії Straumann, яка відповідає високим стандартам якості і має тому підтвердження.

Швейцарської компанії вдалося зробити прорив у вирішенні проблеми ймовірності возніконовенія переімплантіта через 9-14 років після установки імплантату.

Продукція цієї компанії відповідає високим медичним стандартам, забезпечує довгострокове клінічне використання імплантату без необхідності заміни, базується на новітніх дослідженнях і розробках в області імплантології.

Наукові дослідження показали, що ймовірність виникнення переімплантата через 9-14 років обумовлена наступними факторами:

  • окклюзионная перевантаження;
  • недостатня гігієна порожнини рота;
  • рухливість з’єднання імплантант-абатмент;
  • наявність мікрощілини в з’єднанні.

Відсутність запалення твердих і м’яких тканин – запорука довготривалого успіху.

Завдяки унікальному 1,5% конусу в конструкції, в поєднанні з якостями титану, досягається “ефект холодної зварки”. Цим забезпечується максимальна герметизація критичної зони імплантології – з’єднання імплантату і абатмента.

У своїй роботі, стоматологія зволікати використовує імпланти виробництва Німеччини та Південної Кореї.

 

Стоматологія МедЛі – безпека, надійність і довговічність Ваших зубів!