ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Контурна пластика

Контурна пластика

Дівчата і жінки від народження і до старості намагаються виглядати бездоганно, прагнучи до досконалості. Раніше такі зміни можна було зробити тільки за допомогою пластичної хірургії, але зараз існує безпечні і альтернативні процедури. Одна з яких – контурна пластика, безпечний і ефективний спосіб в естетичної косметології.

Особливості проведення контурної пластики

Контурна пластика – це методика введення спеціальних гелів (філерів), основою яких є гіалуронова кислота. Принцип дії контурної пластики дуже простий. В область проблемної зони Спеціальним шприцом вводять необхідний препарат, який досягаючи глибоких шарів шкіри, впливає на вироблення колагену, дозволяючи естественнно способом коригувати проблемні ділянки нашого особи.

При застосуванні контурної пластики можна позбутися:
• зморшок над губами і під ними;
• підкоригувати носогубні складки;
• усунути зморшки на повіках;
• позбавитися від зморшок між бровами;
• прибрати зморшки на лобі;
• згладити рубці;
• змінити і підкоригувати обсяг губ.

Контурна пластика на даний момент є великою гордістю естетичної медицини, яка дозволяє зробити неймовірні перевтілення.

Послуги контурної пластики в медичному центрі “МедЛі”

Косметологи медичного центру “МедЛі” проводять контурну пластику носогубних складок, губ, міжбровних складки, виличної зони, носо-сльозних борозен.

Контурна пластика носогубних складок

Після проведення в медичному центрі “МедЛі” такої процедури, ви можете бути впевнені, що глибокі зморшки і обвислі куточки рота стануть абсолютно непомітними, а шкіра навколо виділеної області розгладиться.

Контурна пластика міжбровних складки і виличної зони

Однією з найпоширеніших мімічних зморшок, є міжбрівна складка. Саме вона надає особі похмурий вигляд. При глибоких складках міжбровних частини особи, їх легко можна скорегувати за допомогою контурної пластики. При проведенні процедури в зоні міжбровних складки результат перевершить всі ваші очікування.

Контурна пластика носо-сльозних борозен

За допомогою цієї процедури, косметологи медичного центру “зволікає” можуть з легкістю надати допомогу у формуванні чітких і пружних контурів особи. Зменшивши глибину носо-слізних борозен, Ви перестанете виглядати втомленим і змарнілим, а ваше обличчя буде випромінювати впевненість.

В нашій косметології проведення процедури контурної пластики вкрай ефективно, доступно і безпечно. Чекаємо Вас!

Для консультації косметолога, звертайтеся до медичного центру «МедЛі» за телефонами: (044) 581-63-74, (095) 308-28-28(067) 104-28-28