ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(067)-104-28-28

+38-(095)-308-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Лікування під мікроскопом

Красива посмішка-не тільки привід для гордості, а й один з головних показників турботи про своє здоров’я.

Використання сучасного високоякісного обладнання дає можливість вчасно діагностувати захворювання і провести максимально комфортне лікування.

Лечение под микроскопом Киев
Лечение под микроскопом

Стоматологічний мікроскоп використовують в діагностиці, терапії, хірургії, протезування та ортопедії.

Ретельне обстеження-основа створення об’єктивного плану лікування.

І саме мікроскоп являє собою ефективний інструмент, який дає можливість виявити ураження, невидимі неозброєним оком.

На сьогоднішній день це один з найбільш ефективних і результативних методів лікування використовуваних в області ендодонтії, який може забезпечити безпеку здорових зубів і тканин, завдяки точності всіх маніпуляцій стоматолога.

Мікроскоп дозволяє знизити кількість ускладнень, який часто трапляються при лікуванні каналу «наосліп», так як в нього видно всі вигини і відгалуження каналов.Существенно полегшується проходження каналів, видалення старого і можливість контролю заповнення каналу новим пломбувальних матеріалів.

Завдяки можливості візуалізації всього процесу всі процедури зафіксовані на фото або відео, що дозволяє оцінити якість виконаної роботи і термін служби запломбованого каналу і відновленого зуба.

За допомогою дентального мікроскопа фахівцям нашої клініки вдається врятувати зуби, що підлягають видаленню і проводити навіть найскладніші операції найбільш результативно.