ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія в центрі косметології та стоматології МедЛі

У сучасній косметології все частіше і частіше застосовуються методи, які об’єднують останні досягнення науково-технічного прогресу і методики, використовувані в косметології і встигли зарекомендувати свою ефективність протягом десятиліть. Особливо добре останнім часом в косметології проявила себе мікрострумова терапія, що впливає на організм людини слабкими імпульсами електричного струму.

Впливаючи мікрострумами на організму людини, в тому числі на шкіру – ми отримуємо цілий ряд дивовижних ефектів. Відбувається взаємодія з кровоносної та лімфатичної системами, підвищується тонус і пружність шкіри, поліпшується синтез корисних речовин, метаболізм.

У косметології мікроструми використовують для впливу на обличчя, шию, живіт – ті місця, де є в наявності в’ялі ділянки шкіри, зазвичай зі зниженим тонусом, пружністю, зморшками. При використанні мікрострумів корисні речовини набагато швидше і в більш повному обсязі засвоюються організмом, колаген з вітамінами і амінокислотами набагато швидше і ефективніше проникають в глибокі шари шкіри. В результаті зменшується набряклість шкіри, зникають темні кола під очима, шкіра набуває велику пружність і еластичність, розгладжуються зморшки.

Сама процедура вкрай приємна і розслаблююча. Мікроструми використовують ще для лікування розладів сну і зняття нервової напруги, загальної релаксації після важкого трудового дня, як реабілітації після провдення хірургічних втручань.

Зазвичай курс мікрострумової терапії складається з 10-15 сеансів, при 2-4 процедурах в тиждень. Ефект від процедури спостерігається вже після кількох сеансів.

Мікрострумова терпить підходить для шкіри будь-якого типу, віку, статі. Разом з мікрострумової терапією лікарі нашого центру можуть підібрати індивідуально для Вас процедури по мезотерапії, косметологічні склади і ін’єкції, в поєднанні з якими мікрострумова терапія дасть ефект, що набагато перевершує Ваші очікування.

У косметології зволікати завжди раді дарувати пацієнтам красу і гарний настрій.