ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Ортодонтія в стоматологічній клініці МедЛі

Ортодонтія – дуже важливий напрямок в стоматології. Адже неправильний прикус або недолік зубів можуть привести до ускладнень в системі травлення, дихальної ситеме і ін. Негативних наслідків. Хороший спеціаліст-ортодонт може істотно поліпшити якість життя пацієнта, поліпшити здоров’я і функції порожнини рота пацієнта, а також їх зовнішній вигляд.

Ортодонт виправляє проблеми функції ротової порожнини, щелеп, регулює прикус. Використання брекетів, фіксаторів і протезів дозволяє знаходити підхід до самих різних ситуацій і віковими групами.

Варто максимально приділяти увагу і консультуватися з лікарем-ортодонтом ще в дитячому віці. Адже проблеми зубів, їх правильного росту, мова дитини – все це залежить від своєчасного і грамотного підходу батьків.

І трохи про брекетах:

Лінгвальні брекети

Установка лінгвальних брекетів Інкогніто здійснюється не на вестибулярної, передньої поверхні зуба, а на внутрішній поверхні з боку мови. Таким чином вони абсолютно непомітні на зубах, що підходить дорослим пацієнтам, яким часто буває важко впоратися з психологічним дискомфортом при носінні брекетів. Інкогніто є однією з найдорожчих лінгвальних брекет-систем. Брекети гіпоалергенні.

ПЕРЕВАГИ

Неймовірна естетика, так як лінгвальні брекети Інкогніто розташовані з внутрішньої сторони. Гіпоалергенність, оскільки виготовляються індивідуально для кожного пацієнта. Можливість виправлення прикусу, який гірше піддається лікуванню на вестибулярних брекетах.

НЕДОЛІКИ

Це найбільш дорогі лінгвальні брекети, ціна їх установки може бути багатьом недоступна. Невеликий дискомфорт після фіксації брекетів, так як вони розташовані з мовний боку. Можуть виникнути складнощі з гігієною порожнини рота, іноді збільшується термін лікування на лінгвальних брекетах.

Invisalign

Invisalign – це ортодонтична методика, яка використовується для отримання гарних рівних зубів. Це те, про що Ви завжди мріяли, тільки без брекетів!

Invisalign – це американська компанія і всі стоматологи світу працюють тільки з нею і на їх технологічній базі. З одного боку, через це ціна стає істотно вище, з іншого боку зберігаються найвищі технологічні стандарти і навіть капи (капи) приходять прямо з США! Останнє можна віднести до переваг Invisalign перед брекет-системами всіх типів. Про те, що це таке і «з чим його їдять», можна знайти інформацію і нижче в статті …

Що це таке?

Invisalign використовує ряд невидимих ​​знімних і зручних кап. Вони дійсно малопомітні навіть при близькому контакті. Таким чином, Ви зможете більше посміхатися, як під час лікування, так і після. =) Invisalign створюється за допомогою комп’ютерних технологій 3-D візуалізації, і ефективність цієї методики вже доведена на практиці – більше 1,6 мільйона чоловік у всьому світі набули рівні зуби завдяки Invisalign. До слова сказати, в США і Канаді 70% ортодонтів працюють за цією технологією.

Навіщо мені це треба?

Капи (капи) Invisalign практично невидимі, і разом з тим вони є знімними, так що Ви зможете їсти і пити, що хочете, під час лікування. Крім того, чистити зуби щіткою і зубною ниткою тепер не проблема! Ще вони зручні тим, що не мають в своєму складі металу і не викликають саден в роті. Ви будете проводити куди менше часу в стоматологічному кабінеті для отримання налаштувань. Invisalign також дозволяє переглядати свій власний план лікування, і Ви вже на самому початку зможете побачити, як будуть виглядати Ваші прямі зуби після завершення лікування. Чистити зуби зубною щіткою або ниткою легше, коли зуби мають правильне положення, і навпаки, якщо в роті спостерігається скупченість, зуби розташовані дуже далеко один від одного або криво, то ризик розвитку захворювань порожнини рота багаторазово зростає. Крім того, вирівнювання зубів може привести до поліпшення здоров’я ясен. В силу правильного положення зубів буде виправлений прикус, що поліпшить функцію жування й мови.

Як це працює?

Ви носите кожен набір кап Invisalign протягом 2-х тижнів, приблизно 20-22 години кожен день, знімаючи їх тільки для прийому їжі і чищення зубів. Щоразу після заміни серії кап Ваші зуби будуть рухатися – поступово, тиждень за тижнем, – поки вони не стануть в кінцеве положення, певне стоматологом. Вам належить відвідувати лікаря стоматолога раз в 6 тижнів, щоб переконатися, що лікування йде за планом. Загальний час лікування, в середньому, становить 6-12 місяців, а середнє число кап Invisalign, які належить змінити, знаходиться між 12 і 24, але точний час лікування і кількість кап Invisalign визначається індивідуально.

БРЕКЕТИ CLARITY

Брекети clarity – це один з найпоширеніших видів керамічних брекетів, що застосовуються в ортодонтії останніх поколінь.

Брекети Кларіто відносяться до типу самолігуючі керамічних систем.

Вони заслужили своє ім’я за рахунок особливих стоматологічних якостей:
 • Велика естетична привабливість в порівнянні з металевими апаратами
 • Велика непомітність в порівнянні з іншими системами з непрозорих компонентів
 • Надійність кріплення до зубів
 • Висока міцність

Брекет система clarity вважається по-справжньому прозорою системою і її відносять їх саме в цю групу. Оптимальне клінічне співвідношення ціна-якість, є гарантією того, що Кларіто знайде свого клієнта. Їх колір практично ідеально підходить до кольору зубної емалі, істотно знижуючи візуальну помітність в зовнішньому вигляді.

Брекети clarity володіючи всіма достоїнствами керамічних систем, мають і деякі ексклюзивні переваги:

 • матеріал становить clarity дуже міцний і не забарвлюється в процесі лікування неправильного прикусу
 • особлива закруглена форма і ретельно відполірована поверхня, ведуть до більш швидкого звикання до систем і не викликають сильного почуття дискомфорту під час тривалого носіння
 • використання металевого паза знижує силу тертя, що веде до більш швидкого і безболісного пересуванню зубів в процесі лікування
 • під час зняття не відбувається відколу емалі зуба, так як в конструкції присутній спеціальний концентратор напруги
 • брекети сlarity виготовлені з прозорих керамічних матеріалів, що створюють зручне носіння особливо у пацієнтів з непростим прикусом

Скільки не подавати гідності, якими володіють брекети clarity sl, не можна буде їх точним чином все уявити. Деякі вже присутні, а якісь з’являються при ортодонтичному лікуванні.

Кларіто є новим словом в сучасній ортодонтії, об’єднуючи в собі естетичні достоїнства всього керамічного ряду і сучасну технологію ортодонтического самолігірованія. Їх конструкція дуже зручна і приваблива, що надає пацієнтові більше впевненості в собі і знижує відчуття психологічного дискомфорту.

Брекети clarity мають додаткові переваги, про які раніше не говорилося:

 • Рідше доводиться відвідувати ортодонта під час лікування
 • Всі візити до ортодонта займають набагато менше часу
 • Відсутність лігатур (властивих класичному лікуванню) створює менше проблем з гігієною порожнини рота
 • Вони дуже легко знімаються в кінці активного лікування
 • Для більшої зручності на них заздалегідь нанесений світловий клей, щоб гарантує надійну фіксацію

  Унікальне поєднання легкої фіксації, особливої ​​механіки ковзання, міцності і естетичної привабливості роблять Кларіто дуже хорошим вибором при лікуванні неправильного прикусу зубів.

Раcкрутів чарівний парасольку,
В казку відчинивши хвіртку,
Чудо доктор – ортодонт,
Повертає всім посмішку.

Буде веселка – дуга,
Різнобарвні пластинки,
Зубки точно перлів
Рівно о ряд, як на картинці!