ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Пародонтологія

Гігієна порожнини рота
Правильна гігієна вкрай важлива для здоров’я наших зубів і слизової. За статистикою люди старше 35 років втрачають більше зубів через захворювання ясен, ніж через карієсу. Пародонтоз або захворювання ясен – мають на увазі насправді набагато більш широкий спектр захворювань, в т.ч. гінгівіт і пародонтит. Три чверті всього дорослого населення земної кулі страждають їм в якийсь період свого життя. Найбільш дієвий і простий спосіб запобігання захворювань пародонту – це ретельна правильне чищення зубів зубною щіткою і флосом (зубною ниткою).

Більшість захворювань пародонту розвиваються через що утворюється на зубах бактеріального нальоту, який накопичується на них протягом довгого періоду часу. Зубним нальотом ялвляется липка, безбарвна плівка, яка може викликати запальну реакцію і змушує організм задіяти механізми захисту. Коли зубний наліт не видаляється, він твердне і утворюється зубний камінь, який не може бути самостійно увійти на сайт домашніх умовах. В процесі утворення зубного каменю, тканини і кістки можуть поступово руйнуватися. Головне розуміти, що Ви можете знизити ризик розвитку захворювань ясен, забезпечуючи своїм зубам ретельний щоденний догляд. Мається на увазі під цим – ретельно чітсіть зуби мінімум 2 рази на день і регулярно користуватися зубною ниткою для очищення проміжків між зубів ..

Чистити зуби треба правильно

Якщо Ви відчуваєте неприємні або больові відчуття при чищенні зубів, або у Вас є питання про правильну техніку чистки – не соромтеся подзвонити до нас у МедЛі!

Як користуватися флоссом (зубною ниткою)
Пародонтит часто починається із запалення ясен, викликаним скупченням бактерій між зубами і яснами. Чистка зубною ниткою є одним з найбільш ефективних методів для видалення нальоту з важкодоступних поверхонь між зубами і біля ясен.

Якщо у Вас після використання зубної нитки відчувається хворобливість або кровоточивість ясен, Ви можете скористатися можливістю проконсультуватися у пародонтолога в стоматології МедЛі.