ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Плазмоліфтінг

Процес старіння неминучий. У різний час і в різних умовах він проходить по різному, але факт залишається фактом – шкіра старіє разом з усім організмом людини. Протягом життя вона піддається різним впливам у вигляді як зовнішніх подразників – сіль, вітер, ультрафіолет, так і внутрішніх – порушення імунітету, нервових стресів, неправильного харчування.

Процес відновлення і омолодження шкіри в медичній косметології сприймається як можливість запустити відновний механізм у людини і отримати наочні результати у вигляді підтягнутою шкіри, розгладженими зморшок, підвищеної пружності як у молодої шкіри.

Для цих цілей в косметології використовуються ін’єкційні методи, під час яких вводяться різні препарати (коктейлі) у вигляді вітамінів, мікроелементів, гіалуронової кислоти, пептидів і гомеопатії. Серед ін’єкційних методик однією з основних і, мабуть, найбільш затребуваною є процедура плазмоліфтінг.

В основу методики покладено принцип, який застосовується в різних областях медицини для підвищення і прискорення процесів загоєння і регенерації. За допомогою шприца у пацієнта береться відбувається забір крові, як правило, не більше 20 мл. Після цього кров поміщається в центрифугу і з її допомогою виділяється плазма крові, збагачена тромбоцитами. Тромбоцити є переносником корисних речовин в нашому організмі і містять велику кількість біологічно активних речовин, що підсилюють процеси регенерації і відновлюють захисні властивості.

При введенні ін’єкцією в глибокі шари шкіри, збагачена тромбоцитами плазма нормалізує водний баланс і мікроциркуляцію речовин, сприяє активізації місцевого імунітету. Важливим є те, що плазма виготовляється з крові самого пацієнта, усуваючи ризик алергічних реакцій.

Показаннями до проведення Плазмоліфтінг є:

– Проблемна шкіра – колір шкіри, зморшки, розтяжки, нерівності, опіки.
– Обласна – процедура плазмоліфтінг вкрай ефективна для лікування і відновлення волосяного покриву, стимулюючи волосяні цибулини. Процедура використовується як в жіночій так і в чоловічій косметології.
– Целюліт. При целюліті основною проблемою є атрофія тканин. Введення ін’єкцій в проблемні зони дозволяє успішно вирішити дану проблему.

Детально з протипоказаннями можна ознайомитися у нашого лікаря-косметолога. У косметології МедЛі практикується тільки індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Стандартними Протипоказаннями до! Застосування процедури Плазмоліфтінг є:

– заборона на проведення процедури пацієнтам до 18 років,

– в період лактації,

– при хворобах крові.

Ефект від процедури Плазмоліфтінг зазвичай помітний вже після 2-3 процедур.

Курс Плазмоліфтінг розрахований на 8-10 процедур.

Вартість: 1 зона – 1100 грн.

У клініки до, під час, і після процедури застосовуються виняткові заходи безпеки. У косметології зволікати використовується високотехнологічне і сертифіковане європейське обладнання, дозволяючи нам досягти відмінних показників у лікуванні наших пацієнтів.