ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Плазмоліфтінг в стоматології на Оболоні

Плазмоліфтінг в стоматології МедЛі

Нові інноваційні технології, які раніше були доступні лише одиницям – зараз відкриваються для всіх. Методики плазмоліфтінга, використовувані в різних передових областях медицини, знаходять успішне застосування в практиці лікаря-стоматолога.

Пацієнт стоматолога часто стикається з такими проблемами, як кровоточивість ясен, рухливість зубів, погане загоєння після імплантації або видалення зуба, запалення ясен (гінгівіт), запахом з рота.

Застосування в лікуванні плазмоліфтінга в стоматології обумовлено відмінними видимими результатами в хірургії, медичної косметології та інших суміжних областях медицини, коли загоєння проходить на порядки швидше, а післяопераційний період скорочується в рази, при цьому природність, безпеку та зручність для пацієнта знаходяться на першому місці.

Також безсумнівна користь від самої процедури введення плазми, в якій містяться необхідні організму речовини – білки, вітаміни, гормони і фактори росту. При їх введенні відбувається запуск природних механізмів регенерації і підвищення місцевого імунітету пацієнта. Відбувається формування нових капілярів, поліпшується кровообіг і доставка кисню до тканин, йде зміцнення кісткових структур.

Сам процес плазмоліфтінга проходить в кілька етапів. Спочатку відбувається взяття у пацієнта невеликої кількості крові, з якої потім в центрифузі виділяється збагачена тромбоцитами плазма. Процедура проводиться швидко, а наявність плазми з власної крові гарантує засвоюваність її організмом. Відсутність побічних ефектів пов’язано з тим, що власна кров пацієнта не викликає алергічної реакції або її відторгнення, виключає можливість інфікування. При введенні плазми в потрібну зону, відбувається прискорене загоєння тканин і усунення вогнищ запалення.

Процедура Плазмоліфтінг, що застосовується стоматологами центру зволікати – безпечна, ефективна і ідеально підходить як для лікування так і для профілактики хвороб порожнини рота.

Для лікування пародонтиту та пародонтозу, ми рекомендуємо також звернути увагу на передову технологію лікування ясен за допомогою апарату Вектор-терапії. Спільно з плазмоліфтінг вектор терапія усуває запалення в тканинах пародонта, зупиняє збиток кісткової тканини.