ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Професійна косметика AURA CHAKE

Професійна косметика AURA CHAKE

У 1986 році у французькій столиці була зібрана команду кращих вчених, провідних фізіологів і біохіміків, які і створили професійну косметичну лінію по догляду за шкірою AURA CHAKE.

Назва цієї унікальної марки походить від імені давньоєгипетської принцеси Ора Шаке. Легенда розповідає, що краса дочки фараона була відома всьому світу. Секрет збереження молодості і краси знаходився в лікувальні властивості процедур, які застосовуються і в наш час. Уміння створювати і використовувати такі «чарівні» суміші, прославило принцесу. Сьогодні, ім’я AURA CHAKE – це втілення косметики, яка здатна якісно і швидко вирішити проблему старіння шкіри.

Величезне бажання продовжувати дарувати представницям прекрасної статі молодість і красиву, доглянуту шкіру – стало основною віхою в створенні AURA CHAKE.

В основі засобів лежать унікальні комплекси, що є гарантією омолоджуючого ефекту. Приголомшений успіх препаратів косметичної лінії полягає в інноваційних розробках, унікальних активних інгредієнтах, особливих формулах і виключно м’яких структурах.

Безпека застосування препаратів AURA CHAKE підтверджена численними тестами і європейським стандартом якості.

Індивідуальний догляд, який забезпечує косметика, спрямований на активний ліфтинг і боротьбу з проявами вікової старіння шкіри. Сухість, мімічні зморшки, набряки навколо очей і негативний впливу навколишнього середовища відтепер залишаться в минулому.

AURA CHAKE – косметична марка класу люкс, визнається професіоналами всього світу. Найвимогливіші клієнти вибирають косметичні засоби AURA CHAKE, як незамінного помічника для процедур в області краси. Кращі центри довіряють AURA CHAKE, надійної і ефективної косметичної лінії.

У поєднанні з ексклюзивними методиками косметологів медичного центру МедЛі, застосування AURA CHAKE дозволяє досягти чудових результатів. Насичення киснем, ліфтинг, глибокий пілінг, усунення проблем шкіри обличчя – це лише кілька перерахованих ефектів.

Медичний центр «МедЛі» – це перш за все, високий рівень обслуговування. Кваліфіковані фахівці знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахують всі особливості вашої шкіри, побажання та потреби. Ми використовуємо передові методики, йдучи в ногу з усіма новітніми відкриттями світової косметології.

Дозвольте собі бути неперевершеними разом з нами! Дзвоніть прямо зараз:(044) 581-63-74, (067) 104-28-28