ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Профилактика

Діти у стоматолога. Інформація для батьків

Кожен з батьків особисто відповідає за здоров’я своєї дитини, в тому числі за профілактику і лікування зубів. Як поведуть себе ваші діти на прийомі у стоматолога, багато в чому залежить від вас. Наші фахівці готові пояснити батькам, як їм потрібно вести себе в кабінеті у лікаря і як підготувати до огляду дитини.

Перш за все, постарайтеся забути свої власні страхи перед зубним кабінетом, бормашиною, лікарями і болем. Ваші негативні відчуття без вашої волі можуть вплинути на настрій дитини.

детская стоматология
IMG_0401
IMG_0386
IMG_0382

Перше відвідування стоматолога слід планувати у віці півтора років. Час появи перших зубів дуже вдалий для вирішення тих проблем, які можуть з ними виникнути згодом. У більшості випадків цьому етапі досить відкоригувати харчування дитини, щоб уникнути подальших ускладнень. Потім фахівці рекомендують відвідувати стоматолога двічі на рік: навесні та восени. Якщо дитина хворіє часто й подовгу, показуйте його лікаря 4-5 разів на рік.

Деяким мамам шкода піддавати своїх дітей переживань, народжується в стоматологічному кріслі, саме тому вони не поспішають зі своїм малюком на консультацію до фахівця. Таким батькам хочеться нагадати про те, що зубний біль є однією з найбільш нестерпних. Відкладаючи відвідування лікаря, ви можете втратити час і довести свою дитину до справжніх страждань і сліз. Та й своєчасне лікування зубів у дітей до того ж допоможе дитині не накопичувати страх.

Починаючи з самого раннього віку, розповідайте своєму малюкові, що все те, що робить доктор – для нього дуже потрібно і корисно, що від цього залежить його самопочуття і настрій в майбутньому. Поясніть йому заздалегідь, що буде відбуватися в кабінеті у стоматолога, щоб дитину не мучив страх невідомості.

IMG_0370
IMG_0354
IMG_0200
IMG_0117

При розмові з дитиною слід уникати таких стандартних фраз, як «Не бійся», «потерпи трохи» або «тобі зроблять укольчик». Дитина почне думати про те, що йому у лікаря буде страшно і боляче, навпаки, намагайтеся більше приділити увагу тому, що ходити до лікаря це «Здорово!», Доктор зробить так, щоб зубки завжди були міцними, здоровими і красивими.

І, звичайно, найпопулярніше питання багатьох батьків: «Навіщо лікувати молочні зуби, вони адже випадуть все одно?»

Лікувати потрібно і обов’язково. Хворий зуб може доставити дитині багато неприємних і хворобливих відчуттів. По-перше, є небезпека, що такий зуб може стати осередком інфекції в порожнині рота. А з огляду на те, що організм дитини має підвищену усмоктуваністю токсинів, що виробляються мікробами, виникає небезпека значної інтоксикації, яка може імітувати будь-які хронічні захворювання внутрішніх органів. Батьки місяцями водять дитину в дитячу поліклініку до різних фахівців з приводу болю в серці, печінці, нирках і т.д., а причина виявляється на поверхні – каріозний зуб.

По-друге, уражений молочний зуб, може стати причиною порушення постійного зуба. Так як, інфекція, проникнувши і зруйнувавши зачаток постійного зуба, в подальшому може призвести до аномалій прорізування постійних зубів. Ось чому особливо важливо стежити за станом зубів дитини і вчасно звертатися за допомогою в стоматологічну клініку.