Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
1. Ендодонтичне лікування частіше проводиться під знеболенням. Блокується лише больове відчуття, залишаючи тактильне. Після закінчення цього періоду може з’явитися відчуття незручності та тиску в ділянці лікованого зуба. Якщо біль значний, необхідно про це повідомити лікарю і прийняти знеболюючі препарати.

2. Якщо  кореневі канали залишені відкритими, є гнійне виділення, рекомендується полоскати порожнину рота теплим гіпертонічним розчином.

3. Під час вживання їжі в порожнину рота вкладають невелику ватну кульку, потім її треба витягти добре прополоскати порожнину рота.

4. Після пломбування каналу протягом декількох діб можливі неприємні відчуття в ділянці лікованого зуба. Це пов’язано з біологічною реакцією організму на наявність пломбувального матеріалу в каналі зуба, а також рівнем інфікованості оточуючих корінь тканин.

5. Після пломбування каналу зуб покривають тимчасовою пломбою.

6. Рекомендують не вживати їжу або пити протягом перших годин після лікування та зменшити жувальне навантаження на ліковану сторону.

7. Перед та після ендодонтичного лікування необхідно проводити рентгенологічне дослідження довжини кореня зуба та якості пломбування каналу. Необхідно дотримуватись графіка, складеного лікарем, і вчасно проводити рентгенологічний контроль лікованого зуба.

Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом