ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Система Инвизилайн

Завжди усмішка людини, якщо у нього ідеальний прикус – це приємно і красиво. Але як же бути, якщо ми соромимося своєї посмішки, а прикус викликає бажання щось виправити? Для цих цілей давно існують ортодонтические конструкції – брекети, які після тривалого носіння, що вимагає особливого догляду, при наявності обмежень в їжі, болі і дискомфорт при носінні – виправляють наш прикус. Після 8-15 місяців ми їх нарешті можемо зняти і відчути полегшення – від того що ми від них позбулися, а вже потім від красивої посмішки і привабливому вигляді зубів. Особливо чутливо носіння брекетів може бути для школярів або студентів, коли є бажання посміхатися якомога частіше, а наявність брекетів викликає помилкове відчуття сорому чи дискомфорту.

Але прогрес не стоїть на місці і зараз з’явилася відмінна альтернатива брекетам – це легкі, абсолютно непомітні на зубах, комфортні в носінні, а головне – що знімаються під час процесу корекції – елайнери Invisalign.

Елайнери – це невидимі прозорі капи з тонкого пластику, які виготовляються індивідуально по взятим у Вас ортодонтом зліпкам і фотографій. Причому відвідати ортодонта доведеться тільки два рази, для зняття зліпків і вдруге – для демонстрації Вам відеоролика – розрахованої комп’ютером програми корекції зубів набором кап, виготовлених індивідуально для Вас. Весь процес корекції зубного ряду Ви зможете побачити ще до його початку.

Американська високотехнологічна методика дозволяє провести курс лікування і корекції прикусу за 5-8 місяців, при цьому гарантована висока точність прогнозу лікування і динаміки переміщення зубів, з розрахунковим прогнозом часу носіння кап. І головне – невидимість процесу для оточуючих!

Носити капи можна 18-22 години на добу, знімаючи їх під час їжі і чищення зубів. Ви будете самі міняти капи послідовно в розрахований термін. Раз в 1-2 місяці відвідуючи лікаря, який буде стежити за ходом лікування.

Скрізь з елайнери Invisalign Ви будете відчувати себе впевнено і комфортно!

Фахівці стоматології МедЛі мають великий досвід роботи за даною методикою, гарантуючи відмінний результат і гарну посмішку.