ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Стоматологія для дітей на Оболоні

Питань у батьків завжди маса:

– У дитини ріжеться зуб?
– Потрібно полікувати зубки, але дитина боїться стоматолога?
– Ви хочете вирівняти зубки або виправити прикус Вашій дитині?

Професійну допомогу з цих питань можуть надати фахівці нашої клініки. Можете бути спокійні, Ви знайшли, кому можна довірити найцінніше – здоров’я Ваших дітей!

Лікарі клініки мають досвід роботи з дітьми різного віку. Переступивши поріг клініки зволікати, Ви з дитиною поринете в атмосферу турботи і уваги. Підхід до обстеження та лікування дитини істотно відрізняється від підходу до дорослих. Лікарю потрібно бути в багато разів старанніше, терплячі і дбайливіше. Дитині в цікавій, ігровій формі допоможуть пройти потрібне обстеження і приступити до лікування. Також у нас в клініці батьки передбачено супровід дитини під час лікування.

Лікування зубів проводиться без стресу і болю – все те, що так раніше лякало нас самих, коли ми були самі маленькими – залишилося в минулому.

Дитячі красиві кольорові пломби або зручні і безпечні брекети Clarity – стануть прикрасою для Вашої дитини.

Лікування у нас буде приносити тільки позитивні емоції як дітям, так і їх батькам. Грамотні фахівці, сучасні методи діагностики і лікування – все це є запорукою довіри між лікарем і маленьким пацієнтом, яке збережеться на довгі роки.

Крім лікування дитини, ми особливу увагу приділяємо роботі з батьками. Культура догляду за зубами, змісту їх красивими і здоровими закладається в ранньому дитинстві, починаючи з перших відвідин стоматолога.

Батьки дитини у нас навчаться правильно підходити до питань догляду за порожниною рота дитини і зможуть надалі навчити його основним навичкам чистки зубів і правилам гігієни. У дітей в ранньому віці часто зустрічається звичка смоктати палець, соску. За всіма цими та інших питань ми проводимо консультації з батьками та даємо їм можливість самим скорегувати ці шкідливі звички.

Ви не плачте, малюки!
Якщо в зубки норка,
Потрібно до лікаря поспішати,
Провести прибирання.

Доктор злого черв’яка –
Вимете мітелкою,
Продзижчить йому боки
Зубочисткою-бджілкою!

Здоров’я зубів у дітей – заслуга не тільки стоматологів, але і їх батьків!