ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Комп’ютерна діагностика оклюзії

Чому ми використовуємо комп’ютерний аналіз оклюзії T-SCAN ІІІ в своїй практиці?

Багатьом знайомі неприємні відчуття, пов’язані з завищують прикус коронками, пломбами, мостовидними або знімними протезами.

Доведено, що людина може відчувати перешкоду між зубами розміром 8 мікрон (товщина людської волосини).

У сучасній стоматології використовуються різні методи для дослідження зубів і щелеп. Багато десятиліть для визначення контактів при змиканні зубів (оклюзії) використовуються копіювальний папір, віск, і т.д., однак, дані кошти не можуть відображати об’єктивну картину контактів зубів (оклюзії).

Неправильні оклюзійні контакти призводять до перевантаження зубів і так званої травматичної оклюзії, клінічним проявом якої є:

– зміна положення зубів

– тріщини емалі

– потемніння зуба

– рецесія ясен

– рухливість зубів

– атрофія тканин пародонта

– дефекти пломб, штучних коронок (відколи кераміки)

– порушення стійкості імплантів

Внаслідок порушення змикання зубів відбувається зміна положення нижньої щелепи, що в свою чергу тягне за собою перевантаження елементів скронево-нижньощелепного суглоба і порушення роботи жувальних м’язів.

Це небезпечно появою:

– головних та лицевих болів;

– неприємних відчуттів в області скронево-нижньощелепного суглоба і жувальних м’язів;

– напруги в потиличній області;

– біль у плечі і т.п.

Очевидно, наскільки важливо визначати небажані передчасні контакти при змиканні зубів.

У нашій клініці застосовується комп’ютерний аналіз оклюзії апаратом T-SCAN ІІІ. Апарат розроблений в США близько 25 років тому і не має аналогів в світі. У Києві застосовується лише в деяких провідних клініках і наукових установах.

При дослідженні пацієнт прикушує спеціальну пластинку сенсор і при цьому не відчуває неприємних відчуттів. Отримані дані відображаються на моніторі комп’ютера. Лікар отримує інформацію, яка раніше була недоступна. Швидко і точно визначаються проблемні точки для подальшого формування ідеальної оклюзії і її балансу.

Таким чином, застосування комп’ютерного аналізу оклюзії апаратом T-SCAN ІІІ дозволяє уникнути проблем, пов’язаних з порушенням оклюзії:

– підвищена стертість зубів

– відколи реставрацій зубів (пломби, вініри, коронки)

– передчасне розхитування зубів

– перевантаження імплантатів

– численні стоматоневрологіческіе симтомов.

Апарат T-SCAN ІІІ застосовується на всіх етапах лікування зубів, пов’язаних з діагностикою та виправленням прикусу, а також є єдиним кількісним методом аналізу прикусу, застосовним на практиці.

Можливість відображення аналітичних даних, таких як «Центр сили» і «Центр траєкторії сили», дозволяє всебічно оцінювати загальний баланс прикусу, який є основним для аналізу прикусу.

Параметр Центр сили дозволяє стоматолога вивчити загальний вплив терапевтичної стоматології на максимальне змикання і рух зубів пацієнта, і все це одним натисненням миші.

Інші параметри, наприклад, постійна «ідентифікація положення» і «максимум», підсумовують основні характеристики прикусу і надають стоматолога неоціненну допомогу в діагностиці та плануванні лікування дефектів прикусу, наприклад, травм, викликаних короткочасними силами або перешкоджають контактами.

T-Scan III також використовує субтрактівним технологію, яка застосовується в практиці «Дельта», щоб відокремити ковзання та інші патології від прикусу, що дозволяє отримувати раніше недоступні дані.

З моменту появи першої системи в 1987 році, використання комп’ютерного аналізу оклюзії отримало широке поширення в імплантології, навчанні пацієнтів, терапевтичної стоматології, а також в області діагностики і виправлення патологій скронево-нижньощелепного суглоба.

Очевидно, що дані про силу стиснення і часу стиснення зубних рядів мають основне значення для лікаря-стоматолога, коли він намагається простежити зміну тиску на імплантати в порівнянні звичайними зубами або розробляє програму поліпшення прикусу пацієнта.

     Переваги T-Scan III

  • Покращує якість діагностики
  • Покращує якість лікування
  • Зменшує час лікування
  • Забезпечує більший комфорт після установки тимчасових і постійних конструкцій
  • Зменшує ризик відторгнення імплантатів, пошкодження зубів, відколів кераміки
  • Підвищує ефективність шин

Комп’ютерна діагностика оклюзії апаратом T- Scan ІІІ в медичному центрі «МедЛі» – запорука успішного лікування і джерело довголіття ваших зубів.