ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Видалення зуба мудрості

У віці від 15 до 25 років людина має в середньому 32 зуба – 16 зубів на верхній і 16 на нижній щелепі. Кожен зуб має свої унікальні функції. Передні зуби (різці, ікла і премоляри) використовуються для захоплення їжі і відкушування невеликих порцій від захопленої їжі. Задні зуби (моляри) несуть відповідальність за пережовування їжі, поки вона не стане досить дрібної для ковтання.

В основному у людей у ​​роті не вміщається більше 32 зубів. Поява нових зубів можуть виявитися досить болючим, особливо коли для молярів або зубів мудрості недостатньо місця.

Зуби мудрості прорізаються в самій задній частині ротової порожнини, тому що вони останні за рахунком зуби, які прорізуються у людини. Коли зуби мудрості правильно ростуть, не заважають іншим зубам і тканини ясен навколо зуба здорові – вони не представляють ніякої загрози здоров’ю і не вимагають видалення. На жаль так буває не завжди.

Видалення зуба мудрості часто буває необхідним, тому що часто вони не можуть належним чином вирости і прорізатися. При блокуванні іншими зубами, вони можу рости в сторону, проявлятися тільки частково або вростати в ясна або кістка. В майбутньому зростаючий зуб може зміщуватися в кістки, щоб знайти можливість прорізатися.

Неправильно зростаючі зуби мудрості можуть викликати багато проблем для здоров’я пацієнта. У цих зубів є потенційна можливість пошкодити коріння сусідніх зубів. Це може спричинити бактеріальну інфекцію, а далі можуть розвинутися кісти або пухлина, приводячи до руйнування здорових зубів. Раннє видалення зубів мудрості рекомендується як процедура для уникнення ускладнень і зменшення будь-яких ризиків ускладнень.

Обстежуючи пацієнта, наші стоматологи зможуть визначити як розташовані зуби мудрості і чи потрібно оперативне втручання. Також оцінюється ступінь ризику або ймовірність виникнення ускладнень при поточному стані зубів мудрості. Зазвичай пацієнти можуть отримати первинну оцінку ще в підлітковому віці у свого стоматолога або ортодонта.

Більшість стоматологічних процедур з зубами мудрості можуть бути виконані на високопрофесійному рівні в нашому стоматологічному центрі під місцевою анестезією.

Всі хірургічні процедури виконуються професіоналами з головним акцентом на безпеку здоров’я наших пацієнтів і найсучасніше обладнання для моніторингу та анестезії.