ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Вектор-терапія

Пародонтальна терапія апаратом “Vektor” (Вектор)
Використання Vector-терапії в комплексному лікуванні захворювань пародонту.

Найчастіші захворювання ясен – це гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Гінгівіт – це запальний процес в тканинах ясенного краю, при якому уражаються тільки поверхневі тканини ясен – є початковою стадією пародонтиту.
Захворювання ясен викликані негативним впливом бактерій, які накопичуються на зубах, утворюючи наліт, який з часом твердне – утворюючи зубний камінь.

При прогресуванні захворювання між зубом і яснами утворюється простір – зубодесневой кишеню, який, поступово заглиблюючись, заповнюється патологічним вмістом. Підтримуюча зуби кістку піддається постійному руйнуванню. В результаті зуби розхитуються, і їх можна втратити.

Грамотне лікування ясен має починатися з ретельного обстеження як порожнини рота, так і організму в цілому, оскільки на розвиток даного захворювання впливають як загальні (загальний стан організму) так і місцеві (погана гігієна порожнини рота, некоректно поставлена ​​пломба, коронка, вкладка, патологія прикусу та ін.) фактори. І як наслідок – пародонтит може бути генералізованим (в області всіх зубів) і місцевим (в області одного або декількох зубів).

Щоб побачити ступінь розсмоктування кісткової тканини, глибину патологічної кишені і ступінь поширеності процесу, потрібен оглядовий знімок-ортопантомограмма.

Консервативні методи лікування тканин пародонту:

• зняття надясенні і підясневих відкладень, обробка і кюретаж пародонтальних кишень
• постійне шинування при пародонтиті
• «Вектор-терапія»

Хірургічні методи лікування тканин пародонту:

• всі види клаптевих амбулаторних операцій
• кісткова пластика
• спрямована кісткова регенерація з використанням мембран

Апарат “Vector” (Вектор)

Апарат “Vector” (Вектор) – неінвазивна пародонтальная терапія. Це свого роду чудо високих технологій в стоматології. Метод дозволяє працювати з ураженими інфекцією тканинами на мікрорівні.

У ультразвукової середовищі коливаються частки гідроксілаппатіта руйнують біоплівки, в яких живуть колонії мікробних асоціацій. Вимиваються ендотоксини мікроорганізмів. При цьому також ефективно відчищається поверхню кореня зуба від мікроостатков зубного каменю, які неможливо прибрати іншими способами настільки ж щадяще, як це робить Вектор, зберігається цемент кореня зуба. Ефективно усувається неприємний запах з рота.

В результаті тканини пародонту отримують сприятливі умови для відновлення після поразки місцевою інфекцією: зміцнюються ясна (стають щільними, рожевими, припиняється їх кровоточивість і генетично з ясенних кишень), зменшується або припиняється рухливість зубів (при комплексному лікуванні), призупиняється прогресування кісткових навколозубних кишень.

Повна процедура в залежності від кількості зубів, що залишилися і занедбаності випадку займає від 40 хвилин до 2 годин, безболісна, більшість пацієнтів переносять її без анестезії НЕ відчуваючи дискомфорту. Система Вектор має різні насадки для різних поверхонь передніх і жувальних зубів.
Терапія з використанням приладу Вектор спрямована на створення здорової поверхні кореня. Орієнтуючись на принцип «дезінфекція порожнини рота за один прийом», протягом 24 годин можна лікувати запалення пародонту на верхній і нижній щелепах.
Пацієнти дуже позитивно сприймають терапію, без використання ультразвукових приладів, і методи, коли не використовуються прилади з ефектом вібрації, є щадними, скорочують час лікування різних видів пародонтитів і в багатьох випадках дозволяють обійтися без анестезії.

Динаміка лікування тканин пародонту:

Повторні сеанси потрібні при запущених клінічних ситуаціях, спадкової схильності до захворювань пародонту. Лікування апаратом «Вектор» у багатьох випадках дозволяє уникнути хірургічного втручання, яке раніше вважалося неминучим.

Період загоєння після лікування апаратом «Вектор» через відсутність травм проходить швидко без набряків і хворобливих відчуттів.
Ще кілька років тому з великими труднощами лікаря-пародонтолога вдавалося за допомогою ін’єкцій антибіотиків і спеціальних аплікацій зменшити біль і набряклість ясен.

За часів сучасної стоматології завдяки апарату “Вектор” люди позбавляються від мук і страждань всього за 1-2 відвідування.