ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Професійне і безпечне відбілювання зубів

Посмішка людини – це одне з перших вражень при спілкуванні або зустрічі. Ваша посмішка важлива і для Вас і для оточуючих. Чим більше вона яскрава, красива – тим впевненіше ви себе відчуваєте і тим краще враження вона справляє на оточуючих.

Отримати білосніжну усмішку можна досить швидко і недорого. Для цього Вам необхідно зателефонувати нам, і повідомити про Ваше бажання відбілити зуби. Процедура відбілювання може бути застосована як для верхніх зубів, так і для нижніх, в залежності від того, що видно, коли ви говорите або посміхаєтеся.

Відбілювання зубів успішно застосовується при знебарвленого зубах, після вживання тютюну, старінні зубів, різних дефектах. Іноді для відновлення білизни зубів можуть застосовуватися вініри або коронки, але ці методи є вже “останньою інстанцією”. У будь-якому випадку, рекомендуємо Вам спочатку спробувати відбілити зуби менш витратним і комфортним для зубів методом – за допомогою спеціального гелю.

В офісі попередньо ми зможемо видалити зубний камінь, провести гігієнічні процедури, а після провести процедури відбілювання. Крім усього, Ви можете відбілити зуби не тільки у нас в клініці, але і у себе вдома.

Домашнє відбілювання зубів також може бути ефективним і безпечним. Якщо Ви вирішите вибілювати зуби будинку, ми надамо Вам спеціальний гель і капи. Наш стоматолог проведе з Вами інструктаж по відбілюванню зубів в домашніх умовах. Це нескладна процедура передбачає носіння кап з гелем протягом декількох годин кожен день. Наш відбілювач успішно видалить плями з емалі зубів і впорається з їх безпечним відбілюванням за невеликий проміжок часу. Як тільки Ваші зуби досягнуто запланованого Вами рівня білизни, Ви зможете зупинити їх щоденне відбілювання. Після цього лише зрідка Вам доведеться проходити процедуру для підтримки білизни зубів.

Зараз в аптеках є велика кількість засобів для відбілювання зубів. Однак, треба враховувати, що всі ці засоби містять хімічні речовини, які можуть завдати шкоди ясен і чутливим зубах. На відміну від більшості засобів, що продаються в аптеках, ми радимо нашим пацієнтам використовувати індивідуальний підбір методів і засобів для відбілювання. Наші процедури відбілювання є безпечними для здоров’я зубів наших пацієнтів.