ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Відгуки

Спасибі, дорога Марина Володимирівна!!! Ви чудово знаходите “спільну мову” з дітками! У мене, нерви не витримали – б, вмовляти мою дочку. А ви, так добре все пояснили все про зубки, про нерви, про здоров’я. Спасибі величезне за професіоналізм і витримку, яка так потрібна при лікуванні маленьких пацієнтів.

Сергій

02/11/2018


 

Моя вибаглива дочка-підліток з декількох клінік вибрала саме цю. Тепер ходить лише до Олені Володимирівні. Привела і подругу – та просто в захваті !!!

Аліана Ф.

26/10/2016


Шикарна клініка! Після всіх мук по різних клініках Києва, я знайшла свою. Доктора від Бога. Особливо Марина Володимирівна і Сергій Костянтинович.

Юлія Коробко

25/10/2016


У перший раз зайшла – навіть злякалася, так все красиво налагоджено і грамотно. Думала не лікують, а лише гроші рубають. Але ні, якраз лікують, і дуууже навіть добре. Дякуємо!!!

Юлія Філон

25/10/2016


Величезна подяка Марині Володимирівні. Врятувала мені зуб. Дуже сподобалося увагу до пацієнта і Лікував зуби минулого тижня. Перед цим показував лікаря в іншій клініці. Там знайшли купу плям, карієс. Хотіли просто “зняти грошей”. У МедлІ зробив томограму всіх зубів – показало, що реально проблем практично не було. Карієс тільки в одному зубі. Доктор в МедЛі поставив пломбу. Спасибі, поки всім задоволений.

Андрій В.

02/05/2014


Величезна подяка Марині Володимирівні. Врятувала мені зуб. Дуже сподобалося увагу до пацієнта і професіоналізм лікарів.

Наталя К.

08/06/2014


Живу в сусідньому будинку з клінікою. Вночі сильно заболів зуб. Записався через сайт. З самого ранку був вже у стоматолога. Зараз все ок, спасибі. Після лікування зуби покрили ще й якимось лаком, який захищає зуби. Уважні, грамотні хлопці і клініка поруч. Зручно. Рекомендую.

Петр Г.

14/06/2014


Вчора була з дитиною на дитячому прийомі. Чистенько, затишно, сподобалася робота лікаря і асистента. Залишилися задоволені.

Елена К.

11/07/2014


Хочу сказати величезне спасибі лікарям, за їх терпіння і індивідуальний підхід. Сама клініка дуже затишна, за останнім словом оформлена, техніка вся сучасна. За записи приходиш, жодного разу чекати не змусили, завжди з посмішкою зустрінуть, на кріслі заспокоять. Жодна пломба ще не випала за весь термін. Загалом, я радий, що знайшов таку відмінну клініку для своєї сім’ї.

Андрей

19/07/2014


Нещодавно робив зуби. Дуже порадувала чистота приміщень і охайність персоналу. За словами Стоматолога навіть стіни пофарбовані спеціальною фарбою із вмістом сірки. Робота теж на висоті!

П.С. Дуже сподобалося, що стоматолог не в дзеркальце дивиться, а на монітор виводить зображення зі спеціальною камери і показував всі проблемні ділянки мені особисто!

Дмитро 

02/08/2014


Повністю задоволений послугами! Робив чистку зубів, пломбування, і видалення нервів, видалення зуба. Ціни доступні. Порадив дружині і батькові. Вони також залишилися задоволені.

Сергій М.

12/08/2014


Дуже грамотно підібраний персонал! Після декількох хвилин спілкування з працівниками клініки розумієш – тут ти в надійних руках. До речі, після лікування я ще раз в цьому переконалася.

Юлия Б.

23/08/2014

Залишити відгук