ukruen
Зателефонуйте нам

+38-(044)-581-63-74

+38-(067)-104-28-28

Наша адреса

Київ, Оболонська набережна 19, кор. 5, оф. 2

Ваша чудова посмішка в один клік!

Вініри

Вініри та люмініри. В чому різниця?

Стоматологія «МедЛі» пропонує пацієнтам кілька варіантів, як зробити свої зуби ідеальними, найпоширеніші з них – це установка вінірів та люмінірів. Зазвичай, під час вибору того, чи іншого виду, звичайній людині буває складно розібратись в чому їх відмінність.

Якщо відштовхуватись від загальної теорії, то ВІНІРИ – це високоякісні керамічні накладки, що перед установкою вимагають обточування зубів.

В тому ж визначенні, ЛЮМІНІРИ являються керамічними «вінірами» нового покоління, які практично не потребують обточування та встановлюються прямо на очищену зубну емаль.

Стоматологи відзначають основну спільну рису таких мікропротезів – створення та покращення естетичного вигляду зубів, за рахунок приховання їх недоліків. А що саме являють собою ключові відмінності? Відповідь на таке запитання, криється в порівнянні головних характеристик.

Товщина. Перш за все різниця полягає в товщині. Вініри мають приблизно 0,7 мм, а от люмініри – 0,2 мм. Таке розрізнення, неабияк впливає на ступінь обробки емалі зубів перед встановленням мікропротезів. У випадку накладання вінірів, зуби піддаються спилюванню. Це застосовується з метою досягнення їх природного вигляду. Однак під час обточування використовується анестезія, тому неприємних відчуттів немає. При установці люмінірів поверхню зубів оброблюють мінімально, таким чином, больові відчуття та пошкодження емалі суттєво знижується.

Процес встановлення. Установлення люмінірів займає мінімум часу, як правило близько 2 візитів до стоматолога. При цьому використовується спеціальний клей, що являється надзвичайно стійким до впливу різноманітних рідин та продуктів харчування. Постановка вінірів займає доволі довший період, а під час накладання використовується стоматологічний цемент.

Кріплення. За цією характеристикою, вважається набагато міцнішим, вибір на користь вінірів. Це обумовлюється тим, що вони повністю покривають поверхню зуба, тому і краще прилягають. Натомість, люмініри контактують з меншою площею, тому через це, можливі відклеювання.

Експлуатація, що і у вінірів, так і у люмінірів приблизно однакова. У першому варіанті 10 – 15 років, у другому – до 20.

Зовнішній вигляд. Вініри виглядають більш натурально та можуть приховати суттєві недоліки (колір, форму, незначну кривизну), проте в свою чергу люмініри створюють ефект «голлівудської» усмішки.

Ціни та термін виготовлення. У плані грошової політики витрати на люмініри більші, в цьому випадку установка вінірів обійдеться дешевше. Термін виготовлення відрізняється досить сильно. У двох випадках мікропротези роблять за індивідуальним зліпком, проте вініри можна виготовити в Україні, а люмініри закордоном (США), в зв’язку з чим суттєво збільшується час доставки готових виробів.

Вініри та люмініри є хорошим та оптимальним косметичним рішенням реставрації зубів.

Вибір установлення того, чи іншого мікропротезу напряму залежить від можливостей пацієнта, проте Ви можете бути впевнені, що в обох обраних варіантах отримаєте чудову, красиву і бездоганну усмішку, а стоматологи «МедЛі» з радістю допоможуть Вам зробити правильне рішення.