Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Зберегти молодість і позбутися різних естетичних проблем можна в медичному центрі «МедЛі». У нас працюють професійні косметологи з вищою медичною освітою, які в своїй практиці використовують інноваційні методи. Ми пропонуємо широкий спектр косметологічних послуг, а тому ви можете звернутися до нас з будь-якою проблемою.

Провідні косметологічні технології задля збереження вашої краси та молодості

Медичний центр «МедЛі» оснащений сучасним обладнанням для проведення різних косметичних процедур. Наші косметологи використовують провідні технології, які помагають швидко та безболісно позбутися будь-яких естетичних проблем. Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію та слідкують за появою нових методик ін’єкційної та апаратної косметології, тому можуть запропонувати вам найкраще рішення.


Широкий спектр косметологічних послуг

Якщо під впливом часу чи негативних факторів ваша шкіра почала втрачати тонус та еластичність, наші косметологи допоможуть це виправити. Ми пропонуємо послуги в таких сферах:
  1. Ін’єкційна косметологія. Допоможемо позбутися зморшок, отримати бажані контури обличчя, повернути шкірі тонус.
  2. Апаратна косметологія. Омолодження шкіри та усунення естетичних дефектів (гіперпігментації та ін.) за допомогою сучасного обладнання провідних європейських виробників.
  3. Лазерна епіляція. Ефективне видалення небажаного волосся з різних частин тіла.
  4. Професійний догляд за шкірою тіла та обличчя. Використовуємо косметику лише перевірених світових брендів.
  5. Кріополіз. Допоможемо перетворити мрію про струнку фігуру в реальність.
Індивідуальний підхід

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. При виборі методики враховуємо не тільки ваші побажання, але й тип шкіри, вік, ступінь вираженості існуючої проблеми, обов’язково виключаємо протипокази до процедури.

Наші фахівці допоможуть підібрати ефективне рішення естетичної проблеми незалежно від того, хочете ви позбутися зморшок на лиці чи скоректувати фігуру. Ми проводимо безболісні процедури та гарантуємо довготривалий результат. Вам не варто хвилюватися за безпеку, оскільки ми дотримуємося санітарних норм і пропонуємо косметичні послуги європейського рівня.

Спеціалісти «МедЛі» допоможуть зберегти вашу молодість і красу!

Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом