Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Біоревіталізація – це косметологічна процедура, під час якої виконують підшкірні ін'єкції препарату на основі гіалуронової кислоти. Використовується для боротьби з віковими змінами та для покращення стану шкіри.

Вона дає змогу надовго зберегти молодість і красу, завдяки такій дії:
  • утримує вологу в міжклітинному просторі;
  • підтримує пружність шкірного покрову;
  • бере участь у процесі синтезу колагену та еластину.
Під впливом стресових факторів, шкідливих звичок і вікових змін кількість природної гіалуронової кислоти в клітинах знижується. В результаті порушується водний баланс, з'являються зморшки, знижується загальний тонус шкіри. 
Біоревіталізація дає змогу позбавитися цих недоліків, а також усунути набряклість і зробити контур обличчя чіткішим. Такі ін'єкції запускають процеси регенерації, стимулюють синтез власних корисних речовин у клітинах. Саме ін'єкційний метод введення препаратів дозволяє доставити біологічно активні складові вглиб дерми. Такий ефект неможливий у разі використання кремів, гелів або сироваток.

Показання проведення процедури біоревіталізації


Біоревіталізація може проводитися на всіх ділянках тіла, де помітні вікові зміни, – на обличчі, шиї, в області декольте, руках та інших зонах. Ця технологія швидко й безболісно усуває косметичні дефекти, відновлює тургор та еластичність шкіри.
Процедура показана у разі появи таких проблем:
  • дрібні зморшки;
  • сухість і зневоднення шкірного покриву;
  • необхідність відновлення шкіри після лазерної шліфовки, пластичних операцій, глибоких хімічних пілінгів.
Спочатку проводиться очищення шкіри, після чого наноситься місцева аплікаційна анестезія. Потім лікар-косметолог робить підшкірні ін'єкції за допомогою тонкої голки в заздалегідь визначені точки.
Вперше біоревіталізація проводиться курсом, який об’єднує чотири процедури, в середньому – один сеанс на два тижні. Ефект від такого втручання триває приблизно півроку. Після цього бажано повторювати такі ін'єкції краси один раз на 3-4 місяці.


Протипоказання до біоревіталізації


Процедуру не можна виконувати у разі таких станів:
Процедура протипоказана у випадку захворювань аутоімунного характеру, онкологічних патологіях, у період загострення хронічних хвороб. Також не можна проводити ін'єкції краси в період вагітності та грудного вигодовування.
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом