Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Інколи трапляється так, що зберегти зуби пацієнта не вдається. Через сильне руйнування, інфекції та інші причини може бути рекомендоване їх видалення. Протезування на імплантатах – це можливість повернути гарну усмішку та функціональність зубів у разі їх втрати. Може застосовуватися при відсутності одного чи декількох зубів, повній адентії (втраті всіх зубів на одній чи двох щелепах).

Протезування на імплантатах буває одноетапним та двоетапним. В першому випадку штучний зубний корінь та протез встановлюються за один день. При двоетапному протезуванні спочатку вживлюють імплантати, а мостоподібні конструкції чи коронки встановлюють після приживлення штучного кореня (через 3-5 2,5-6 місяців). Другому варіанту перевагу віддають частіше. 

Як проходить протезування на імплантатах?


Весь процес можна розділити на декілька етапів: 
 1. Діагностика. Лікар проводить огляд пацієнта, може рекомендувати додаткові обстеження. Це необхідно для того, щоб впевнитися, що у нього немає протипоказань до протезування на імплантатах. 
 2. Підготовка. На цьому етапі лікар видаляє зубний камінь, проводить лікування карієсу та інших захворювань. Обов’язково усуваються інфекційні хвороби. При необхідності спеціаліст може видалити зуб. Також може проводитися нарощування кісткової тканини. 
 3. Хірургічне втручання. Встановлення імплантатів проводиться під місцевою анестезією. Лікар спочатку розрізає ясна, підготовлює отвір під штучний корінь. Потім встановлює імплантат з заглушкою та зашиває ясна. 
 4. Реабілітація. Приживлення імплантату затягується на декілька місяців. Важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, щоб уникнути можливих ускладнень. 
 5. Встановлення формувача ясен.
 6. Встановлення абатменту. Заглушка в імплантаті змінюється на абатмент. Він дозволяє надійно закріпити ортопедичну конструкцію. 
 7. Ортопедичний етап. Встановлюється мостоподібна конструкція чи коронка на штучний корінь, який вже прижився. 

Переваги протезування на імплантатах


І хоча процедура коштує дорого у порівнянні з іншими методиками, вона нараховує немало переваг: 
 • повне відновлення функціональності зубів; 
 • великий термін експлуатації; 
 • профілактика атрофії м’язів та кісткової тканини; 
 • простота догляду; 
 • гарний естетичний результат; 
 • відсутність дискомфорту.
Щоб оцінити всі переваги протезування на імплантатах, потрібно звернутися до досвідченого лікаря. Не намагайтеся знайти найдешевший варіант. Не потрібно економити на процедурі, адже хірургічне втручання потребує високої кваліфікації. 
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом