Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
Під брендом Biologique Recherche випускається унікальна косметика, яка не має аналогів у всьому світі. Косметичні продукти переважно використовуються професійними косметологами, хоча в асортименті є креми, лосьйони та маски й для домашнього догляду.
Історія Biologique Recherche почалася 40 років тому. Спочатку члени однієї родини, а саме Іван, Жозет та Філіп Аллуш відкрили лабораторію, в якій розробляли нові косметичні продукти. Біолог, фізіотерапевт і лікар об’єднали свої зусилля. Вони використовували клінічний підхід. Згодом почали виготовляти косметику на продаж. 
Завдяки високій ефективності, косметика швидко стала популярною серед споживачів та неодноразово потрапляла до рейтингів найкращих продуктів. 

Професійна косметика Biologique Recherche


Косметичні препарати Biologique Recherche мають декілька суттєвих переваг: 
  • Висока концентрація активних компонентів. Склад може нараховувати до 30 різних інгредієнтів тваринного, рослинного чи іншого походження. 
  • Гіпоалергенність. Виробник не використовує барвників і штучних ароматизаторів для виготовлення продукції, тому вона не викликає алергічних реакцій. В складі практично немає консервантів, тому зберігати косметику рекомендується в холодильнику.
  • Насичена текстура. Більшість препаратів Biologique Recherche направлені на відновлення ліпідного шару під шкірою, тому мають насичену текстуру. Потрібен час, аби вони поглинулися шкірою. 
  • Висока якість компонентів. Всі інгредієнти перевіряються на відповідність встановленим нормам бренду Biologique Recherche та у разі потреби проходять очищення. 
  • Використання природних компонентів. Для виготовлення косметики використовуються лише натуральні продукти.

Продукція Biologique Recherche 


Кожен косметичний продукт Biologique Recherche не має чіткого призначення. Залежно від стану шкіри та існуючих проблем, а також комбінації з іншими препаратами один і той самий засіб може використовуватися для різних цілей: наприклад, для зволоження, боротьби з набряками під очима та акне. Саме тому продукцію французького бренда для домашнього використання повинен підбирати професійний косметолог. 

Не менш важливо використовувати декілька косметичних продуктів Biologique Recherche для комплексного догляду. Так вони доповнюють дію інших препаратів, внаслідок чого досягається висока ефективність косметики в боротьбі за гарну та молоду шкіру. 
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом