Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
На сьогодні в медицині особлива увага приділяється забезпеченню безпеки пацієнта в процесі лікування.

У клініці «МедЛі» діє Програма захисту пацієнта “АнтиСНІД”, яка представляє собою цілий комплекс заходів, що включають використання спеціального обладнання, стерильної упаковки, витратних матеріалів та особливих методів роботи. У медичних установах, що не практикують такі захисні системи, існує значний ризик зараження вірусними інфекціями. Програма захисту пацієнта “АнтиСНІД” стоматологічної клініки “МедЛі” дозволяє надійно перекрити можливі шляхи зараження всіма групами вірусів, мікробів, токсинів, суперечка і будь-якими іншими шкідливими агентами.

Основний етап програми – якісна стерилізація всіх інструментів багаторазового застосування. Попередньо очищений в ультразвукової ванні і оброблений в спеціальних розчинах інструмент запечатується в пакет і потім піддається стерилізації в автоклаві. Стерилізуються в спеціальних автоклавах і стоматологічні наконечники. Стерильність інструменту, обробленого і упакованого таким чином, гарантовано зберігається протягом 40 днів. Інструмент, що знаходиться в стерильних пакетах, зберігається в спеціальній шафі, забезпеченому ультрафіолетовим випромінювачем. З цієї шафи асистент подає інструмент на столик лікаря. Пакет розкривається безпосередньо в присутності пацієнта.

Для кожного пацієнта використовується разовий комплект. Забезпечення всього комплексу заходів можливе лише при роботі в 4 руки: лікар + асистент. При цьому і лікар, і асистент використовують разові рукавички і маски. Ми впевнені, що тепер наші пацієнти надійно захищені.

У клініці «МедЛі» все кабінети працюють за програмою «АнтиСНІД».
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом