Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
Вінірами називаються спеціальні стоматологічні накладки на зуби, виготовлені з кераміки, цирконію чи композиту. Використовуються вони для усунення естетичних недоліків. 
Вініри – це сучасна розробка в стоматології, яка дозволяє практично кожній людині мати голлівудську усмішку. Тонкі накладки не відновлюють функціональність зубів, але в деяких випадках зупиняють їх руйнування. 

Показання та протипоказання до встановлення вінірів


Встановлюють вініри у разі наступних станів: 
  • тріщини та відколи на емалі передніх зубів;
  • треми та діастеми (великі проміжки між різцями); 
  • сірий колір зубів через видалення пульпи; 
  • потемніння зубної емалі через лікування антибіотиками, неякісну воду чи інші причини; 
  • велика кількість пломб, які відрізняються за кольором. 
Використання вінірів дозволяє швидко вирішити проблему неестетичної усмішки, але в деяких випадках їх установка неможлива. Основні протипоказання: 
  • бруксизм (скреготання зубами призведе до швидкої поломки накладок); 
  • аномалії прикусу; 
  • сильне руйнування зуба (більше 45%). 
Перед встановленням стоматологічних накладок пацієнт обов’язково проходить діагностичне обстеження у лікаря-стоматолога. Його результати допомагають лікарю визначити відсутність протипоказань.

Види та методи встановлення вінірів


Встановлюватися накладки на зуби можуть прямим чи непрямим методом.
При прямому способі вініри відразу наносяться на зуби. Перед встановленням накладок лікар обточує зуби, але знімає зовсім тонкий шар емалі. По закінченны підготовчих робіт спеціаліст наносить на поверхню композитний матеріал. Головна його особливість – швидке твердіння та миттєвий результат.

На останньому етапі лікар шліфує та полірує композит, надаючи йому необхідної форми. Перевага прямого методу в швидкості встановлення, а от недоліком являється менший термін експлуатації порівняно з накладками, виготовленими в лабораторії.

При непрямому методі вініри виготовляються по індивідуальним зліпкам пацієнта. Лікар обточує зуби, після чого повторно робить зліпок. Для виготовлення стоматологічних накладок використовується кераміка, оксид цирконію. Такі вініри більш міцні та довговічні, можуть прослужити до 10-15 років. Готові накладки кріпляться на підготовлені зуби за допомогою спеціального клею.
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом