Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
Неприємний запах з рота

Візитною карткою успішної людини завжди вважались ефектна зовнішність та впевненість в собі. Проте, неприємний запах з рота може легко зіпсувати відповідальну зустріч, першу співбесіду, чи навіть з тріском провалити укладення важливого контракту.

Причини появи поганого запаху з рота

В медичній термінології, таку проблему як неприємний подих, називають «халітоз». Першою та найпростішою причиною його появи вважають – нерегулярну гігієну ротової порожнини. Щоденний раціон кожної людини складається з найрізноманітніших продуктів харчування. Під час прийому їжі та напоїв, їх частинки можуть залишитись в щілинах зубів та після взаємодії з слиною, спровокувати неприємний запах з роту. В свою чергу, нехтування елементарними правилами догляду та чищення зубів, провокують появу халітозу.

Стоматологічні захворювання. Пародонтоз, карієс, стоматит та інші хвороби ротової порожнини  вважаються головним джерелом виникнення поганого дихання.  Вчасні та регулярні візити до стоматолога, профілактика та лікування таких недуг можуть запобігти появі неприємного запаху з рота.

Після усунення захворювань стоматологічного характеру, зазвичай причинами противного дихання являються інші, окремі хвороби.

Отоларингологічні (ЛОР) захворювання. Халітоз може стати основним симптомом таких хвороб як, синусит, риніт, гайморит та інших. В цьому випадку запорукою швидкого та ефективного лікування стане своєчасне звернення до спеціаліста отоларинголога.

Хвороби дихальної системи. Часто неприємний запах з рота супроводжує людей, що хворіють запаленням легенів, бронхітом та подібними недугами.

Захворювання травного тракту. Безліч хвороб, що пов’язані з неправильною роботою органів травлення провокують появу та розвиток бактерій. Кислий та різкий запах з рота свідчить про підвищений виробіток шлункового соку та появу гастриту, або виразки. Присмак гіркоти разом з поганим диханням говорить про можливі проблеми в роботі печінки, чи жовчного міхура.

Хвороби ендокринної системи. Поява солодкуватого, неприємного запаху з рота вважається симптомом цукрового діабету. Для уникнення ризику такого захворювання варто відразу звернутись до спеціаліста ендокринолога.

Виникнення поганого дихання не завжди є ознакою захворювань ротової порожнини, проте вважається, що розпочинати пошук причини потрібно саме з них. Здійснювати діагностику стоматологічних хвороб повинен тільки кваліфікований спеціаліст у цій сфері.

Існує поширена думка, що позбавитись халітозу можливо за допомогою активного використання аптечних та народних засобів. Однак, після періодичного припинення їх застосування, поганий запах з рота обов’язково повернеться. Не варто нехтувати першими ознаками неприємного дихання, адже лікування на ранній стадії дає більш швидкий та якісний результат у порівнянні із запущеним захворюванням.

Дбайте про себе та своє здоров’я, а позбутись неприємного подиху з рота, допоможуть кваліфіковані стоматологи медичного центру «МедЛі».
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом