Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Завдяки розвитку нових методик та створенню інноваційного обладнання, безболісне лікування зубів стало можливим. Сучасна стоматологія пропонує повернути здоров’я та красу усмішки за допомогою портативних лазерів. Вони успішно використовуються при необхідності усунення різноманітних проблем з зубами та яснами. Тому сьогодні пацієнти можуть забути про дискомфорт та болісні відчуття під час візиту до лікаря.

Особливості лазерної стоматології

В нашій клініці використовується діодний стоматологічний лазер PICASSO. Він застосовується під час виконання різних маніпуляцій. Лазерне випромінювання здатне випаровувати тканини, що на 90% складаються з води.

Воно має антибактеріальну та протизапальну дію. Ця особливість дозволяє знищувати бактерії, що викликають різноманітні захворювання ротової порожнини та проводити біостимуляцію пародонтальних кишень.
Лазер коагулює м’які тканини, тому всі операції проводяться майже безкровно. А процес загоєння рани відбувається швидше в порівнянні зі стандартними методами лікування, без ускладнень та набряку.

Діодний лазер використовується під час:

Переваги лазерного лікування

 На відміну від традиційних методик усунення патологій зубів, лазерна стоматологія має такі переваги:
  1. Відсутній контакт приладу з яснами та зубною емаллю. Це значно знижує ризик інфікування або травми.
  2. Можливість проводити дезінфекцію рани без використання антисептика.
  3. Лазерне проміння має направлену дію та видаляє лише м’який дентин або зубне каміння, що насичене вологою. При цьому здорові ділянки залишаються неушкодженими.
  4. Відсутність механічного пошкодження тканин та кровотечі.
  5. Можливість прискорити загоєння м’яких тканин.
  6. Можливість зберегти пульпу навіть при застарілому карієсі.
  7. Безболісність лікування.
Щоб назавжди забути про біль та дискомфорт під час відвідування стоматологічного кабінету, варто скористатися методами лазерного лікування зубів та ясен. Це швидкий, надійний та безболісний спосіб отримати здорову та сяючу усмішку.

Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом