Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
Андрій
11.08.2020
Все як бачиться мені, сучасна стоматологія присутній в клініці. Професійний персонал, відмінне оснащення і комфортні умови для клієнта. Я не був у стоматолога вісім років і був приємно здивований тим, що після обстеження і складання програми лікування з бюджетом, вона не вимагає коригувань. Дякую!
Сергій
02.11.2018
Спасибі, дорога Марина Володимирівна!!! Ви чудово знаходите «спільну мову» з дітками! У мене, нерви не витримали-б, вмовляти мою дочку. А ви, так добре все пояснили все про зубки, про нерви, про здоров'я. Спасибі величезне за професіоналізм і витримку, яка так потрібна при лікуванні маленьких пацієнтів.
Аліано Ф.
26.10.2016
Моя вибаглива дочка-підліток з декількох клінік вибрала саме цю. Тепер ходить лише до Олені Володимирівні. Привела і подругу - та просто в захваті!!!
Юлія Коробко
25.10.2016
Шикарна клініка! Після всіх мук по різних клініках Києва, я знайшла свою. Доктора від Бога. Особливо Марина Володимирівна і Сергій Костянтинович.
25.10.2016
У перший раз зайшла - навіть злякалася, так все красиво налагоджено і грамотно. Думала не лікують, а лише гроші рубають. Але ні, якраз лікують, і дуууже навіть добре. Спасибі!!!
Сергій М.
28.02.2015
Повністю задоволений послугами! Робив чистку зубів, пломбування, і видалення нервів, видалення зуба. Ціни доступні. Порадив дружині і батькові. Вони також залишилися задоволені.
Юлія Б.
23.08.2014
Дуже грамотно підібраний персонал! Після декількох хвилин спілкування з працівниками клініки розумієш - тут ти в надійних руках. До речі, після лікування я ще раз в цьому переконалася.
Дмитро
02.08.2014
Нещодавно робив зуби. Дуже порадувала чистота приміщень і охайність персоналу. За словами Стоматолога навіть стіни пофарбовані спеціальною фарбою із вмістом сірки. Робота теж на висоті!
П.С. Дуже сподобалося, що стоматолог не в люстерко нишком дивиться, а на монітор виводить зображення зі спеціальною камери і показував всі проблемні ділянки мені особисто!
Андрій
19.07.2014
Хочу сказати величезне спасибі лікарям, за їх терпіння і індивідуальний підхід. Сама клініка дуже затишна, за останнім словом оформлена, техніка вся сучасна. За записи приходиш, жодного разу чекати не змусили, завжди з посмішкою зустрінуть, на кріслі заспокоять. Жодна пломба ще не випала за весь термін. Загалом, я радий, що знайшов таку відмінну клініку для своєї сім'ї.
Олена К.
11.07.2014
Вчора була з дитиною на дитячому прийомі. Чистенько, затишно, сподобалася робота лікаря і асистента. Залишилися задоволені.
Залиште про нас відгук
Заповніть форму і розкажіть іншим про наш медичний центр.
Ми раді кожному вашому відгуку про нашу роботу.
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом