Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
Скрегіт зубами уві сні – це неприємне стоматологічне захворювання, відоме як бруксизм.

Основним симптомом хвороби є противний, скреготливий звук зубів, в результаті стиснення обох щелеп через мимовільне скорочення жувальних м’язів.

Напади бруксизма можуть тривати від кількох секунд до кількох хвилин, супроводжуючись змінами пульсу, артеріального тиску і порушенням дихання. Таке захворювання може виникнути практично в будь-якому віці. У дорослих воно зустрічається так само часто, як і у дітей.

Вважається, що факторами виникнення бруксизма можуть стати порушення сну, захворювання скронево – нижньощелепного суглоба, патології будови лицьового апарату, неякісно запломбовані зуби або їх відсутність. Часто нічний скрегіт зубами супроводжує людей, схильних до стресу і емоційних перевантажень.Від бруксизма викликаного проблемами стоматологічного характеру Вам допоможуть позбутися кваліфіковані фахівці стоматологічної клініки «МедЛі».

Існує два види захворювання: денний і нічний бруксизм.

Денний бруксизм проявляється звичкою скреготу або ж сильного стиснення зубних рядів в моменти емоційного напруження.

Нічний бруксизм виникає уві сні, причому з частою повторюваністю нападів. У разі короткочасних, але не регулярних звуків, панікувати не варто, адже можливо це одномоментні реакції на стрес. Тривогу варто бити, якщо напади систематичні і дуже довгі.

Самостійно боротися з бруксизмом безглуздо, методики в домашніх умовах можуть привести до значних проблем. При перших проявах такого захворювання рекомендується звернутися до фахівця – стоматолога, щоб пройти професійне обстеження і отримати грамотне лікування. Небезпека скреготу зубів супроводжує людину досить довго, і може привести до серйозних наслідків:

• підвищення стирання зубних рядів;

• порушення прикусу;

• розхитування і переломи зубів;

• збільшення їх чутливості;

• часті болі в області голови;

• неприємні відчуття і спазми м’язів обличчя.

Крім цього, у людей, які страждають бруксизмом часто спостерігаються психологічні проблеми на тлі постійного відчуття дискомфорту. Подбайте про своє здоров’я і емоційному стані оточуючих.

Не зволікайте! Зверніться по допомогу до досвідчених професіоналів стоматологічної клініки «МедЛі».

Ми подбаємо про Ваш солодкій сон!
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом