Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
Вектор терапія – ультразвуковий метод профілактики та лікування захворювань пародонту (гінгівіту, пародонтозу, пародонтиту). Це сучасна альтернатива хірургічному втручанню. 

Суть процедури полягає у спрямуванні дії ультразвукової хвилі та спеціальної суспензії (гідроксиапатиту кальцію) на проблемні ділянки зуба. Використовується метод для боротьби з бактеріями, зубними бляшками, каменем – з метою формування здорової поверхні кореня. Проходить безболісно та без травмування здорових тканин.

Показання для Вектор-терапії


Пародонтит – інфекційне захворювання ясен із порушенням кровообігу та обміну речовин, котре призводить до руйнування тканин навколо зубів. На початковій стадії розвивається повільно та безсимптомно, тому виявити захворювання можна тільки під час профілактичного огляду, який необхідно проходити 1 раз на півроку в лікаря-стоматолога.

Застосування ультразвукового апарату Vector показано на всіх етапах комплексного лікування захворювань пародонту:
  • запалення ясен (гінгівіт) на початкових стадіях;
  • під час лікуванні пародонтиту легкого та середнього ступенів;
  • підготовка поверхні зубів до проведення протезування;
  • профілактика запалення тканин навколо встановлених імплантатів та ортопедичних конструкцій (коронок, вінірів).
Перед початком процедури пацієнту роблять панорамний знімок, професійну чистку зубів та заповнюють особисту пародонтальну карту.
Під час процедури через найтоншу насадку апарату подається спеціальна суміш із найдрібнішими частинками активної речовини, котра містить фосфор та кальцій, які відповідають за мінералізацію та цілісність твердих тканин зуба. Вона здійснює рухи вгору-вниз під впливом ультразвуку, а частки усувають мікробні біоплівки, бактеріальні відкладення під яснами. Таким чином, поверхня кореня полірується, що запобігає подальшому скупченню нальоту. Процедура триває не більше двох годин, в більшості випадків не має потреби в місцевому знеболенні. 

Переваги Вектор-терапії


Насадка ультразвукового апарату очищає уражені ділянки під яснами на глибині до 5 мм через хаотичність рухів. Апарат Vector діє в одному напрямку, що дозволяє дбайливо проводити чистку навіть на глибині до 11 мм.

Ефективне полірування кореня, видалення інфікованої тканини з поверхні патологічної кишені забезпечують антимікробну та протизапальну дію. Після проведених маніпуляції запалення помітно зменшується, а структура тканин пародонту стає щільнішою. 

Вектор-терапія рекомендується до застосування не тільки для лікування, а й з метою профілактики вище згаданих хвороб. Під час видалення відкладень та бактерій ліквідуються також основні причини захворювання ясен.
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом