Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Герпес – вірусне захворювання, що проявляється у вигляді висипань на шкірі та слизових оболонках. Існує близько 80 різновидів вірусу, найпоширенішим з яких є герпес першого типу. Він викликає бульбашковий висип на губах.

При правильному лікуванні прояви безслідно зникають впродовж 2-4 днів. Але якщо терапія проводилась неналежним чином, загоєння буде відбуватися довго та може призвести до формування рубців.

До найбільш безпечних та ефективних способів лікування герпетичної хвороби відносять використання лазеру. Розберемо особливості цього методу більш докладно.

Особливості лазерного лікування

Для терапії герпесу використовується лазерна хвиля довжиною 810 нм. Проникаючи в тканини, вона блокує запальний процес, знищує патогенну мікрофлору та мінімізує неприємні наслідки висипань.

Випромінювання стоматологічного лазеру є абсолютно безпечним для людини. Методика ефективна на будь-якому етапі розвитку хвороби. Вона допомагає:
  • зменшити дискомфорт та неприємні відчуття, мінімізувати кількість та інтенсивність висипів;
  • зупинити розвиток та розповсюдження інфекції;
  • усунути запальний процес;
  • пришвидшити процес загоєння пошкоджених тканин.
Щоб зупинити патологічний процес на початковій стадії, достатньо одного сеансу лазерної терапії. Але якщо захворювання прогресує, потрібно декілька процедур.

Переваги лазерного лікування герпесу

Використання лазеру для лікування герпетичної хвороби має ряд переваг:
  1. Висока ефективність. Вже після першої процедури пацієнти відмічають суттєве зменшення запалення, свербіння, почервоніння та неприємних відчуттів.
  2. Економія часу. Тривалість сеансу від 5 до 10 хвилин. Зазвичай потрібно провести 1-3 обробки, щоб повністю позбавитися ознак захворювання.
  3. Безболісність та відсутність дискомфорту. Дія лазерного проміння не викликає неприємних відчуттів. На відміну від багатьох інших способів терапії пацієнту не потрібно впродовж тривалого часу приймати ліки та використовувати спеціальні мазі.
  4. Можливість підбору індивідуальних параметрів роботи обладнання. Це дозволяє впливати лише на патологічну зону, уникаючи побічної дії на здорові тканини та внутрішні органи.
  5. Відсутність будь-яких обмежень після проведення процедури.
  6. Можливість зменшити частоту рецидивів.
Лазерне лікування герпесу – сучасна та безпечна методика, яка допомагає швидко та безболісно позбутися неприємних симптомів хвороби. Бажано звертатися за медичною допомогою до стоматолога при перших симптомах, аби зупинити розповсюдження хвороби.
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом