Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Лікування зубів під мікроскопом – інноваційний метод у стоматології, який передбачає використання збільшувальної оптики. Він дозволяє провести точну діагностику та лікування наявних патологій, повернувши вам здорову та гарну усмішку яка є не тільки приводом для гордості, а й один із головних показників турботи про своє здоров’я.

Переваги лікування зубів під мікроскопом


Успішне усунення патологій зубів залежить від точності та акуратності маніпуляцій, які проводить лікар. Однак нерідко помилки допускаються через погану видимість окремих анатомічних ділянок, через що стоматологу доводиться працювати наосліп. Саме цю проблему й вирішує використання оптичних приладів. Дентальна мікроскопія з часом все більш популярна, завдяки таким позитивним особливостям:

  • Безпека. Багаторазове збільшення дозволяє не зачіпати здорові тканини та впливати тільки в області патологічного вогнища.
  • Висока точність. Діаметр зубного каналу – 1 мм, проте при використанні мікроскопії вдається досягти його збільшення в 40 разів і провести терапію з максимальною точністю.
  • Надійність. Під оптичним приладом лікар може розглянути найдрібніші дефекти, непомітні неозброєним оком – відколи пломб, тріщини, ранній розвиток карієсу та ін.
  • У ході застосування мікроскопа фахівець зможе помітити й усунути мінімальні пошкодження, через які лікувальні процедури будуть марними. Адже ретельне обстеження – це основа створення об’єктивного плану лікування.

Коли використовується мікроскоп у стоматологіі


Ендодонтична терапія з застосуванням збільшувальної оптики показана у разі:
  • виявити закупорку гирл каналів зубів кальцифікатами;
  • точної візуалізації анатомічних структур зубів;
  • ретельного видалення старого пломбувального матеріалу;
  • визначити й видалити сторонні предмети.
Методика застосовується для ефективної боротьби з каріозними ураженнями, періодонтитом, пульпітом.

Така технологія найчастіше використовується при усуненні захворювань кореневих каналів, адже вони діляться на дрібні сегменти. Високоточне оптичне обладнання дає змогу виявити й впоратися з наявною проблемою, знизивши ризик розвитку ускладнень до нуля.

Також дентальні мікроскопи використовуються в протезуванні з метою коректної установки вінірів, коронок. 

Якщо стоматолог пропонує вам лікування зубів під мікроскопом, не поспішайте відмовлятися, адже це відмінний спосіб зробити всі процедури ефективними та безпечними.
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом