Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Імплантація зубів. Що потрібно знати?

Імплантація зубів – це так звана технологія  інсталяції «зубного кореня», що має штучне походження. Такий «корінь» виготовляється з використанням металів: цирконію, титану. Сьогодні протезування на імплантатах дає змогу повноцінно замінити втрачені зуби, як в області верхньої щелепи, так і нижньої.

Спеціалісти стоматологічної клініки «МедЛі» працюють з імплантатами високих стандартів якості, що забезпечує кожному відвідувачу ефективну допомогу за прийнятну ціну.

До рішень про встановлення імплантату необхідно віднестись з особливою серйозністю, так як він стане частиною організму на тривалий час. Часто при порівнянні послуг, пацієнти керуються відношенням ціна – якість. Для того щоб бути впевненим у ефективності лікування, потрібно звернути увагу на ряд інших не менш важливих моментів:

Варто розуміти важливість попередньої консультації з лікарем стоматологічної клініки. Фахівець зможе визначити лікування, яке потрібне пацієнту та його вартість. Необхідно поцікавитись всією інформацію про імплантат, що збирається встановлювати лікар та запам’ятати, що у кожного з них є свій паспорт, за яким можливо дізнатись усі характеристики.

Стоматологічні імплантати, що використовуються фахівцями «МедЛі» в першу чергу довговічні, надійні та абсолютно безпечні для пацієнтів.

Коронки, що встановлюються на імплантат практично не відрізняються від живого зуба за функціональністю та естетичним виглядом. До ряду переваг протезування на імплантатах відносяться такі:

Протезування на імплантатах дозволяє відновити усі функції ротової порожнини. Спеціалісти стоматологічної клініки з радістю нададуть Вам кваліфіковану консультацію, щодо усіх видів методик.

Звертайтесь в «МедЛі» і ми знайдемо кращий варіант індивідуально для Вас.

Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом