Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Через стресові ситуації загоєння тканин може проходити значно довше, а ризик виникнення ускладнень суттєво підвищується. Тому для тих пацієнтів, котрі панічно бояться стоматологічних маніпуляцій та хірургічних втручань, ігнорують походи до лікаря навіть за наявності сильного зубного болю, пропонуються сучасні альтернативні методи – лікування під загальним наркозом, або в седації.

Переваги лікування зубів уві сні


Седація – це комплекс заходів, спрямованих на заспокоєння та розслаблення пацієнта в ході стоматологічного лікування без блокування ряду життєво важливих рефлексів (кашель, ковтання). Процедура в поєднанні з місцевою анестезією широко застосовується як безпечна альтернатива глибокому наркозу.

Показання до стоматологічних процедур під загальним наркозом:
  • наявність у пацієнта неврологічних захворювань;
  • посилений блювотний рефлекс;
  • алергія на препарати для місцевого знеболювання;
  • панічний страх.


Процедура лікування зубів уві сні:
Професійний підхід, правильна підготовка з урахуванням протипоказань та застосування якісних препаратів для седації – гарантія отримання бажаного ефекту та результату лікування.

Безпека методу лікування зубів уві сні


Лікування зубів під загальним наркозом або в медикаментозному сні дозволяє позбавити пацієнта від фізичного та психологічного дискомфорту в ході стоматологічних процедур. Такі методи вже довгий час успішно застосовуються для усунення патологій зубів у дітей та дорослих. Використання якісних препаратів та постійний моніторинг показників організму гарантує повну безпеку.

Однак перед вибором виду анестезії та способу введення препарату лікар повинен виключити можливі протипоказання, провести обстеження.

Седація передбачає введення в стан, коли людина залишається в свідомості, може реагувати на прохання лікаря, однак повністю розслаблена та не відчуває болю. Повний реабілітаційний період після седації займає від 30 хвилин до 2 годин.

Загальна анестезія проходить під контролем анестезіолога. Препарати вводяться внутрішньовенно або через спеціальну маску. В процесі лікування пацієнт спить. Фахівці уважно стежать за його артеріальним тиском, пульсом та частотою дихання. Після процедури пацієнта переводять в комфортну палату, де він знаходиться ще кілька годин під наглядом спеціалістів.
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом