Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Можливості сучасної стоматології поєднують вирішення проблем зі здоров’ям та естетичну медицину. За допомогою різноманітних методів реставрації зубів лікарі дарують пацієнтам не тільки здорову, але й гарну усмішку. 

Переваги естетичної реставрації зубів


Художня, або естетична, реставрація – це спосіб точного відновлення анатомічної форми та мікроструктури здорового зуба за допомогою сучасних фотополімерних пломбувальних матеріалів. Процедура дозволяє розв’язувати такі проблеми, як неідеальна форма, тріщини, травматичний відлом, щілини, руйнування зуба, дефекти емалі, каріозні та некаріозні ураження.

Реставрація має ряд переваг в порівняні з протезуванням:
  • абсолютно безболісна процедура;
  • швидке відновлення;
  • метод значно дешевший;
  • відновлювані зуби піддаються мінімальному зовнішньому втручанню;
  • довговічність результату, якщо реставрація виконана непрямим методом.
Процедура дає змогу відновити форму, прозорість і колір таким чином, що тканини відновлених зубів не будуть відрізнятися від здорових.

Методи художньої реставрації зубів


Можливість вдосконалювати усмішку з’явилась разом із появою сучасних фотополімерних матеріалів різної структури, щільності, палітри відтінків. Стоматолог у такій роботі повинен добре знати анатомічну форму кожного зуба, а також індивідуально підбирати колір пломбувального матеріалу. 

Кожен зуб має кілька відтінків: біля кореня жовтуватий, в середній частині білий або сіруватий, а ріжучий край завжди найпрозоріший. Якщо виконати процедуру тільки одним кольором, це буде помітно.

Естетичну реставрацію зубів проводять двома методами:
  • Прямий. Лікар формує новий зуб безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. Перевага такого методу – за один візит стоматолог може відреставрувати до шести зубів. 
  • Непрямий. Означає виготовлення в лабораторії тонких фарфорових або композитних пластин, які заміщають зовнішній шар зуба. Вініри, на відміну від коронок, покривають тільки фронтальну частину. 

Художня стоматологічна реставрація – клопіткий процес. Матеріал наноситься невеликими шарами з подальшою полімеризацією кожного з них гомогенним синім світлом. Лікар послідовно використовує речовини різних відтінків для ідентичності результату з сусідніми зубами пацієнта. Якщо зміна форми, розміру та положення в зубному ряді потребує великого обсягу роботи, попередньо виготовляється модель з уточненням всіх нюансів.

Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом