Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
Якщо в зубі утворилася велика порожнина через карієс, відновлення анатомічної форми композитними пломбами може бути неефективним. Річ у тім, що фотополімерний матеріал при нагріванні ультрафіолетовою лампою дає усадку. В середньому його об’єм зменшується на 2%. При великих обсягах це може привести до відколювання зубної емалі та інших проблем. 
Альтернативним рішенням є застосування стоматологічних керамічних вкладок. Виготовляються вони по зліпкам для кожного пацієнта індивідуально. 

Переваги керамічних вкладок на зуби


На відміну від композитних пломб керамічні вкладки нараховують немало особливостей: 
  • Естетика. Завдяки методу виготовлення вкладок із кераміки, вдається повністю імітувати емаль, фісури та інші особливості зубів. 
  • Велика міцність. Оскільки кераміка – дуже міцний матеріал, мікропротези можуть витримувати великий жувальний тиск. 
  • Відсутність ризику повторного розвитку карієсу. Коли фотополімерні пломби всідаються, в зубі утворюються невеликі пустоти, в яких повторно починає розвиватися карієс. Кераміка не дає усадки, тому й ризик рецидиву захворювання відсутній. 
  • Збереження естетичності на протязі всього періоду експлуатації. Вкладки не змінюють свого кольору з часом, не прокрашуються від вживання їжі. 
  • Гігієнічність. На поверхні керамічних вкладок не утворюється наліт на відміну від пломб, тому що поверхня вкладки ідеально гладка.
До переваг також можна віднести більш комфортне для пацієнта виготовлення. Процедура встановлення вкладок займає менше часу, ніж пломбування великих порожнин в зубі. При пломбуванні лікар невеликими порціями накладає композит, а потім прогріває його ультрафіолетовою лампою, тому процес досить тривалий. Недоліком керамічних вкладок може стати вартість, але ця методика забезпечує довговічний результат і чудову естетику. 

Процедура встановлення керамічних зубних вкладок? 


Процес встановлення вкладок відбувається в декілька етапів. Спочатку лікар видаляє весь карієс із порожнини під анестезією. Потім він робить зліпки щелепи, які передає до лабораторії. Зубний технік виготовляє модель з гіпсу, яка служить основою при виконанні вкладки. Кераміка наноситься тонкими шарами, після чого запікається при високій температурі. Можуть використовуватися й інші методики. Процес виготовлення може контролюватися комп’ютером. 

Готові вкладки передаються лікарю, а він встановлює їх пацієнту. Кріплення в зубній порожнині відбувається завдяки застосуванню клею-адгезива та спеціального цементу. Лікар обов’язково перевіряє, чи не заважає пацієнту встановлена вкладка при стискуванні зубів. Далі видаляє рештки цементу, щоб він не травмував м’які тканини чи не заважав сусіднім зубам. 
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом