Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
У салонах краси та косметологічних кабінетах фахівці використовують професійну косметику. Вона має немало відмінностей від звичайних засобів для догляду за тілом чи обличчям, якими користуються жінки в домашніх умовах. 
Професійні косметичні продукти не маскують проблему. Їхня дія спрямована на усунення причини появи естетичного недоліку та довготривале збереження результату від салонних процедур. А звичайна косметика лише доповнює їх. 

Чому професійна косметика дорого коштує? 


Косметичні продукти для фахівців мають високу концентрацію активних речовин, але висока ціна обумовлена й іншими факторами. Такі засоби зазвичай розробляються в лабораторіях провідними спеціалістами. Великі кошти витрачаються на спеціалізовані дослідження та перевірки. Проводяться глибокі тестування продукту перед тим, як він потрапить у продаж. 
Професійна косметика обов’язково проходить сертифікацію, в ході якої підтверджується її безпечність. Кожен етап розробки та перевірки потребує фінансових витрат, які потім впливають на ціну продукту. 

Професійну косметику може використовувати лише фахівець. До того ж косметолог чи інший спеціаліст повинен пройти курс навчання, в ході якого вивчає всі особливості засобів конкретного виробника та нюанси застосування на практиці. 

Особливості та переваги професійної косметики 


Косметичні засоби для професіоналів мають такі відмінності: 
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом