Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA
Оклюзія – це змикання верхньої та нижньої щелепи під час функціонального контакту. Неправильні оклюзійні контакти призводять до перевантаження зубів і так званої травматичної оклюзії, клінічними проявом якої є: зміна положення зубів, тріщини емалі, рецесія ясен, рухливість зубів, атрофія тканин, відколи пломб та коронок, перевантаження імплантатів. Якщо проблему не вирішити, можуть з’явитися захворювання суглобів щелепи та порушення роботи жувальних м’язів а також спричинити появу головного болю, напруги в потиличній зоні, болю в шиї та плечах тощо.

Для діагностики оклюзії використовуються різні методики (копіювальний папір, віск), але найбільш точним вважається комп’ютерний аналіз T- scan.

Як проводиться комп’ютерна діагностика оклюзії?


Сучасна методика дає змогу отримати точні дані, які допомагають оцінити розміщення зубів та підібрати правильне лікування. T-SCAN дозволяє оцінити: 

  • рівномірність розподілу навантаження на зуби; 
  • скорочення жувальних м’язів; 
  • розташування найбільшого контакту між зубами; 
  • період змикання та ін. 

Метод використовується для діагностики та після ортодонтичного лікування, а також при протезуванні в імплантології , в області діагностики та виправлення патології скронево-нижньощелепного суглоба.

Важлива перевага комп’ютерного аналізу оклюзії – простота проведення. Пацієнту необхідно стиснути зубами спеціальну сенсорну пластину. Під час натискання вона передає всі данні на комп’ютер. Програмне забезпечення обробляє показники та виводить їх на монітор у вигляді двовимірної та тривимірної картинки. Забарвлення місць контакту в різні кольори в залежності від сили натиску допомагає швидко оцінити стан оклюзії та виявити проблемні місця, якщо вони є. Лікар отримує інформацію, яка раніше була недоступна, точно визначає проблемні точки для подальшого формування ідеальної оклюзії та балансу. 

Переваги комп’ютерної діагностики прикусу T-SCAN


Використання такого методу давно оцінили лікарі з різних куточків світу, адже він має суттєві переваги: 

  • Безболісність. Під час проведення діагностики пацієнт не відчуває болю чи дискомфорту. До того ж процедура займає декілька секунд. 
  • Точність. Сенсорна пластинка характеризується високою чутливістю, а тому фіксує найменші навантаження. Апарат допомагає отримати дані, які недоступні при використанні копіювального паперу. 
  • Зручність. Вся отримана інформація зберігається на комп’ютері. Лікар може відстежувати результати лікування чи наочно показувати пацієнту зміни.
  • Покращує якість діагностики та лікування.

Використання комп’ютерної діагностики оклюзії дає змогу підібрати правильне лікування, а також запобігти пошкодженню зубів чи пломб, знизити ризик відторгнення імплантів та забезпечити максимальний комфорт пацієнту після встановлення коронок чи інших протезів. T-Scan – запорука успішного лікування і джерело довголіття ваших зубів.

Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом