Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Капи Інвізілайн призначені для корекції прикусу і вирівнювання зубного ряду. Вони виконані з прозорого гіпоалергенного биополімеру та абсолютно непомітні для оточуючих. Тому пацієнти отримують не тільки бажаний результат, але й не відчувають дискомфорту з приводу зовнішнього вигляду під час носіння елайнерів INVISALIGN.

Переваги системи Інвізілайн


Пацієнти і стоматологи обирають капи INVISALIGN з наступних причин:
  • Комфорт. Завдяки високій еластичності матеріалу елайнери не натирають ясна, не заважають розмовляти, посміхатися. Пацієнту не доведеться змінювати спосіб життя або відмовлятися від улюблених продуктів, як при носінні брекетів.
  • Безпека. Капи Інвізілайн виготовлені з інноваційного запатентованого біоматеріалу, який не шкодить зубам і слизовій.
  • Простота використання. Капи легко встановлювати та знімати. До того ж не доведеться витрачатися на придбання іригаторів і спеціальних йоржиків для чищення елайнерів. Досить чистити їх двічі на день зубною пастою та щіткою.
  • Привабливість. Капи щільно прилягають до поверхні зубів, тому непомітні для оточуючих.
  • Унікальність. Ортодонтичні капи INVISALIGN підходять для виправлення прикусу у підлітків і дорослих.
При використанні таких кап звикання триває всього 1-2 дні. Їх легко видалити і знову встановити, навіть якщо ви перебуваєте на якомусь заході.

Для ефективного виправлення прикусу рекомендується носити капи INVISALIGN 22 години на добу, знімаючи їх тільки для прийому їжі та догляду за зубами. Термін носіння одного елайнера – 2 тижні, після чого його змінюють на новий.

Інноваційні капи Инвизилайн – ваш шлях до бездоганної та здорової усмішки!
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом