Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Дитяча стоматологія – особливий напрям у медицині, який включає профілактику та лікування молочних та постійних зубів у дітей різного віку. Систематичне відвідування дитячого стоматолога запобігає розвитку небезпечних захворювань, допомагає підібрати правильний догляд за ротовою порожниною відповідно до віку та фізіологічних особливостей розвитку дитини.

Показання до лікування молочних зубів

Молочні зуби потрібно лікувати, тому що від їхнього здоров’я залежить подальше формування постійного зубного ряду. Вони мають аналогічну структуру, свої нерви та канали. У разі занесення інфекції вона здатна проникати через кореневий канал до зачатку постійного зуба.

Карієс стає все більш поширеним захворюванням у дітей віком до 2-х років, а через високу чутливість молочних зубів та підвищену схильність до руйнування хвороба розвивається стрімко. Несвоєчасне лікування приводить до неприємних наслідків:
  • втрата молочного зуба;
  • пошкодження постійного зубного ряду;
  • порушення формування щелепно-зубної системи, жувальної функції.
Крім того, інфекція з ротової порожнини може потрапляти до шлунково-кишкового тракту та викликати більш серйозні захворювання.


Напрями дитячої стоматології


компетенції дитячих стоматологів широкий спектр амбулаторно-клінічних послуг, серед яких особливу увагу приділяють лікуванню зубів молочного та змішаного прикусу, профілактиці захворювань, хірургічним маніпуляціям. Терапію повинні проводити спеціалісти з великим досвідом роботи та розумінням дитячої психології. 

Напрями роботи відділень дитячої стоматології:
Обладнання, лікувальні та знеболювальні препарати, які застосовують в дитячій стоматології, орієнтовані на ще неповністю сформований організм, його фізіологічні та психологічні особливості. Стоматологи цього напряму лікують пацієнтів в седації та з застосуванням анестезії. Сучасні методи та матеріали дозволяють боротися з поверхневим карієсом без бормашини.

Стоматологічне лікування дітей ускладняється й тим, що вони бояться невідомого та незнайомих людей. Чим раніше почати знайомити дитину з лікарем, тим краще для її фізіологічного та психологічного здоров’я.
Дитяча стоматологія
Психологічна адаптація дитини( кожні 20 хвилин)
190 грн
Професійна гігієна порожнини рота + урок гігієни рота+підбір засобів гігієни
500 грн
Герметизація фісур 1 зуб
680 грн
Глибоке фторування 1 зуб
250 грн
Склоіномер класичний
850грн
Склоіномер капсульний на молочний зуб
920 грн
Фотополімерна реставрація молочного зуба
820 грн
Лікування пульпіту мол. зуба девітальним ампутаційним методом(2 відвід.)
690 грн
Лікування пульпіту мол. зуба девітальним екстирпаційним методом (2 відвід.)
900 грн
Лікування пульпіту молочного зуба вітальним екстирпаційним методом
850 грн
Лікування періодонтиту молочного зуба (2-3 відвідування)
950 грн
Озонування порожнини рота
360 грн
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом