Київ, Оболонська набережна, 19, кор. 5, оф. 2 (метро Мінська та Оболонь)
UA

Білосніжна усмішка, міцні зуби та здорові ясна – все це можливо за умови регулярної профілактики, яка сприяє своєчасному виявленню захворювань та їх лікуванню. Комплекс заходів включає правильну гігієну ротової порожнини та регулярний огляд у стоматолога.

Профілактика стоматологічних захворювань


Гігієна ротової порожнини – це лише первинна система заходів, спрямованих на запобігання карієсу та інших захворювань. Профілактичний огляд у стоматолога та застосування спеціального обладнання дає змогу визначити потоншення зубної емалі, початковий карієс. 

Профілактика захворювань зубів включає: 
  • огляд для оцінки стану зубів, ясен, результатів минулого лікування; 
  • контроль домашньої гігієни зубів, індивідуальний підбір засобів гігієни;
  • професійну гігієну рота. 
Якщо відкладати огляд у стоматолога, незначні проблеми можуть перейти у важчу форму, яка вимагатиме тривалого та складного лікування. Регулярне відвідування спеціаліста необхідне людям будь-якого віку, але чим раніше починають стежити за здоров’ям ротової порожнини, тим менше проблем виникає в майбутньому. Профілактичні дії дозволяють виявляти та лікувати хвороби ще на ранній стадії, зберігати здорові зуби та заощаджувати гроші.

Методи профілактики в стоматології


Навіть найретельніший щоденний догляд за зубами не здатен запобігти утворенню зубних відкладень. Поступово в важкодоступних місцях формується наліт та зубний камінь, починають активно розмножуватись бактерії, спричиняючи запалення ясен та розвиток серйозних захворювань. Уникнути подальшого руйнування зубів допомагають професійні стоматологічні методи гігієнічної чистки. 

Лікар навчає пацієнтів правильному догляду за порожниною рота, підбирає оптимальні за бюджетом інструменти та засоби, а також проводить обов’язкові профілактичні процедури:
  • професійна чистка зубів;
  • фторування зубів (нанесення захисних засобів із вмістом фтору);
  • герметизація фісур;
  • відбілювання зубної емалі.
Такі процедури, окрім профілактичної дії, мають також естетичні цілі: рівний та світлий колір емалі, свіжий подих. 
Нехтування правилами гігієни зубів призводить до появи неприємного запаху з рота, розвитку карієсу, гінгівіту, пародонтиту, пульпіту та періодонтиту. Перелічені проблеми – найчастіша причина ранньої втрати зубів. Тож не варто відкладати профілактичні огляди у стоматолога.
Запис на прийом
Заповніть форму і наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом